34f8563e00a2823e63469ab56edf41f2.png

Współpraca z architektami i projektantami

Aikon Distribution to miejsce stworzone przez profesjonalistów stolarki otworowej m.in. dla architektów i projektantów. Znajdziesz u nas szeroką ofertę okien, drzwi, bram, ogrodzeń i rolet, a także dużą ilość wiedzy merytorycznej - dokumentacji technicznej z zakresu budownictwa przemysłowego, prywatnego, czy komercyjnego. Zapraszamy do współpracy!

Okna i drzwi dla architektów i projektantów

Oszczędność czasu

Na naszej stronie www możesz składać zamówienia przez całą dobę poprzez formularz kontaktowy, czat lub telefonicznie. Odpowiedź na zapytanie otrzymasz maksymalnie do 48h, a Twoje zamówienie zostanie zrealizowane tak szybko jak to możliwe.

Cała stolarka otworowa w jednym miejscu

Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz produktów, dzięki czemu stworzysz wymarzone projekty dla swoich klientów. Znajdziesz u nas okna PCV na profilach Aluplast, Schüco, Salamander, Veka, okna aluminiowe na profilu Aliplast, a także okna drewniane. Do okien dobierzesz odpowiedni system przesuwny, drzwi tarasowe lub balkonowe, a także rolety zewnętrzne lub żaluzje fasadowe. Zaproponujemy także najlepsze jakościowo i cenowo bramy garażowe, bramy wejściowe i ogrodzenia. Wszystko to, byś zrealizował swój projekt w jednym miejscu, od sprawdzonego dostawcy stolarki otworowej.

architekt

Atrakcyjne rabaty dla architekta i projektanta

Doceniamy stałych, regularnie powracających do nas partnerów biznesowych. Chcemy, by ich zakupy były nie tylko wygodne i szybkie, lecz także korzystne cenowo. Naszym stałym partnerom oferujemy korzystne rabaty, uzależnione od wielkości i częstotliwości zamówień.

Dostęp do darmowych katalogów

Chcesz mieć wszystkie katalogi od Aikon Distribution na wyciągnięcie ręki? W ramach współpracy naszym klientom wysyłamy katalogi, wzorniki (sprawdź: Aikon Box), foldery i zdjęcia z naszymi produktami.  Jako klient biznesowy – będziesz miał także dostęp do wiedzy merytorycznej: artykułów, katalogów technicznych i kart gwarancyjnych.

Profesjonalne wsparcie techniczne dla architektów i projektantów

Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne. Nasi doradcy zaproponują rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojego klienta i pomogą w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów.

Obopólna korzyść

Korzyść jest obopólna - My zyskujemy lojalnego partnera biznesowego, Ty łatwy i szybki dostęp do najlepszej jakości produktów w korzystnej cenie oraz szybką dostawę na miejsce budowy.

Zobacz jak pracujemy i przekonaj się sam!

Architekcie i projektancie! Zobacz nasze realizacje:

Realizacje okien i drzwi od Aikon Distribution

Sprawdź także:

Bezpieczny transport wprost na Twoją budowę

Potrzebujesz wsparcia w doborze odpowiednich rozwiązań do swojego projektu? Wypełnij formularz kontaktowy – nasi eksperci udzielą Ci wskazówek!

Zobacz inne artukuły

Zestaw próbek i wzorników

Zestaw próbek i wzorników

15.03.2024

Współpraca między architektami a firmami zajmującymi się dystrybucją materiałów budowlanych odgrywa kluczową rolę w realizacji ambitnych projektów architektonicznych. Jedną z takich...

Zobacz więcej
Rozwiązania dla nowoczesnych projektów architektonicznych

Rozwiązania dla nowoczesnych projektów...

10.07.2024

Nowoczesne budownictwo różni się od projektów budowlanych tworzonych w poprzednich latach - i my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Współczesne projekty domów, mieszkań lub...

Zobacz więcej