8d93b5eada3e96eee73c645afd78a7a8.png

Rozwiązania dla nowoczesnych projektów architektonicznych

Nowoczesne budownictwo różni się od projektów budowlanych tworzonych w poprzednich latach - i my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Współczesne projekty domów, mieszkań lub budynków biurowych nastawione są przede wszystkim na funkcjonalność - każdy element zewnętrzny i wewnętrzny wykończenia oraz wyposażenia jest wybierany z myślą o wygodzie użytkowników. I taka też jest stolarka otworowa, którą oferuje Aikon Distribution - upiększa i ułatwia życie.

Architekcie! Posiadamy rozwiązania okienne dla nowoczesnych projektów architektonicznych

Aikon Distribution proponuje architektom i projektantom szeroką gamę nowoczesnych i funkcjonalnych produktów z zakresu stolarki otworowej.

Nowoczesne plany architektoniczne - energooszczędność budynków

Jedną z cech, które wyróżniają nowoczesne projekty architektoniczne jest energooszczędność budynków - to w zasadzie wyznacznik naszych czasów. To bardzo ważne, aby budynek nie przyjmował i nie oddawał zbyt dużej ilości ciepła, by nie generował dodatkowych kosztów.

Okna energooszczędne, które oferuje Aikon Distribution swoim Klientom, gwarantują bardzo wysoką izolacyjność oraz szczelność w kwestii przepuszczalności powietrza, jak i wodoszczelności. Skutecznie zapobiegają “uciekaniu” ciepła z wnętrza budynku, chronią przed przeciągami. To świetnie rozwiązania dla domów pasywnych.

Oferujemy okna energooszczędne wykonane z PCV, aluminium oraz drewna.

Przeczytaj również:

Ciepłe okna aluminiowe czyli jakie?

Nowoczesne budownictwo to ekologiczne budownictwo

Budownictwo ekologiczne opiera się na idei zrównoważonego rozwoju. Dlatego też ekologiczny budynek powinien być zbudowany z naturalnych, nietoksycznych materiałów. Musi wpisywać się w naturalny krajobraz.

Aikon Distribution, dla swoich Klientów poszukujących ekologicznych rozwiązań, proponuje okna i drzwi wykonane z DREWNA. To sprawdzony, naturalny i w pełni ekologiczny materiał, które dzięki coraz nowocześniejszym technologiom produkcji spełnia wysokie wymagania techniczne, a także jest trwały i łatwy w utrzymaniu.

Zobacz naszą ofertę okien i drzwi drewnianych:

OKNA DREWNIANE

DRZWI DREWNIANE

PRZESUWNE DRZWI DREWNIANE

Nowoczesne projekty - bogate przeszklenia

Nowoczesne projekty architektoniczne charakteryzują się także wykorzystywaniem dużych przeszkleń. Prosta bryła z odpowiednio dużymi oknami, często ścianami szklanymi, to dwie korzyści: maksymalne doświetlenie wnętrza oraz minimalne straty ciepła.Duże przeszklenia realizowane przez Aikon Distribution

Urzeczywistnij swoje odważne wizje projektowe z naszą pomocą

Doradzamy, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie na rynku stolarki otworowej. Jesteśmy do dyspozycji od początku do końca Twojej inwestycji. Pomagamy w wyszukiwaniu niestandardowych rozwiązań, promujemy spersonalizowane możliwości, podejmujemy się nawet najbardziej wyszukanych realizacji.

Dysponujemy jeszcze wieloma możliwościami, które świetnie wpisują się w idee nowoczesnych domów. Zachęcamy do obejrzenia naszych pozostałych produktów.  

Zobacz inne artukuły

Współpraca z architektami i projektantami

Współpraca z architektami i projektantami

17.01.2024

Aikon Distribution to miejsce stworzone przez profesjonalistów stolarki otworowej m.in. dla architektów i projektantów . Znajdziesz u nas szeroką ofertę okien, drzwi, bram, ogrodzeń i...

Zobacz więcej
Zestaw próbek i wzorników

Zestaw próbek i wzorników

15.03.2024

Współpraca między architektami a firmami zajmującymi się dystrybucją materiałów budowlanych odgrywa kluczową rolę w realizacji ambitnych projektów architektonicznych. Jedną z takich...

Zobacz więcej