aluplast

Okna Aluplast – doświadczenie i innowacyjność

blog | 09.12.2022

Aluplast sp. z o.o. to jeden z największych dostawców systemów okienno - drzwiowych z PCV. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1982 roku w Niemczech. Dzisiaj jest już firmą działającą na całym świecie. Bogata oferta, doświadczenie i innowacyjnepodejście do wymagań klientów to jedne z głównych powodów osiągnięcia przez firmę Aluplast pozycji lidera. Po blisko 40 latach funkcjonowania na rynku dysponuje bowiem ponad 20 oddziałami produkcyjnymi i przedstawicielstwami handlowymi, zatrudnia prawie 1,5 tysiąca pracowników w ponad 28 krajach na prawie wszystkich kontynentach.

Zobacz produkty Aluplast dostępne w Aikon Distribution:

OKNA I DRZWI ALUPLAST

Okna Aluplast - globalna skala, ale rodzinne wartości

Firma Aluplast, pomimo globalnej skali swojego działania, nie jest korporacją. Nadal pozostaje firmą rodzinną, która kieruje się jasno określonymi zasadami. A są nimi przede wszystkim:

INNOWACYJNOŚĆ

Innowacje i rozwój to kluczowe fundamenty filozofii Aluplast. Marka bardzo dba o to, aby ich produkty były synonimem wysokiej jakości, najnowszych technologii oraz doskonałych rozwiązań.

KOMPATYBILNOŚĆ

Podstawą polityki rozwoju produktów marki Aluplast jest ich kompatybilność. Konstruują otwarte systemy, które mogą być ze sobą wzajemnie łączone. Dzięki temu umożliwiają ich stałą rozbudowę i swobodę wyboru rozwiązań najlepiej dostosowanych do potrzeb rynku.

PARTNERSTWO

Jak sami o sobie mówią - firma Aluplast skoncentrowana jest na kliencie i jego potrzebach. Kluczem do ich sukcesu jest ciągły, intensywny kontakt między firmą a klientami, gdyż tylko to pozwala na uzyskanie efektu synergii wspólnych działań.


siedziba aluplast
Siedziba marki Aluplast w Polsce

Okna Aluplast - doświadczenie, ale i ciągły rozwój

Jak już wspominaliśmy wcześniej marka Aluplast istnieje na rynku już 40 lat. O oknach wiedzą więc naprawdę dużo. Tak duże doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji systemów okiennych z PCV czyni z firmy Aluplast kompetentnego partnera i godnego zaufania doradcę w dziedzinie stolarki otworowej.

Mimo swojego ogromnego doświadczenia w branży, dba by nowe rozwiązania były wprowadzane na rynek nieustannie. To gwarantuje wzrost konkurencyjności Aluplasta nad innymi dostawcami systemów. Aluplast doceniany jest przez konsumentów za najszerszą ofertę, a także, co bardzo istotne, za najlepszą relację jakości do ceny.

Okna Aluplast - zalety produktów

Profile PCV Aluplast to seria rozwiązań, w której odnajdzie się każdy klient. Wielokomorowe profile i doskonałe uszczelnienia to gwarancja izolacji termicznej i akustycznej. Mocna konstrukcja i atrakcyjne wzornictwo to sposób na ponadczasową elegancję. Jakość i zastosowane materiały to idealna i przemyślana konstrukcja. Dodatkowo system profili PCV Aluplast umożliwia wykonanie okien w nietypowych kształtach. Te niezwykle plastyczne i uniwersalne profile PCV są gotowe właściwie na każde rozwiązanie. To pozwala na dopasowanie okien dokładnie do projektu i potrzeb klienta.

Zobacz wszystkie wpisy

Nowy rok, nowe okna? Wymiana czy renowacja?

Nowy rok, nowe okna? Wymiana czy renowacja?

blog | 30.01.2023

Rozpoczęcie nowego roku dostarcza nam zazwyczaj dużo energii i zapału do wprowadzania w swoje życie zmian i postanowień. Wiążę się to także z poprawianiem wyglądu naszych domów i...

Zobacz wszystkie wpisy
Co nas czeka na rynku okiennym w 2023 roku?

Co nas czeka na rynku okiennym w 2023 roku?

blog | 13.01.2023

Rok 2022 z całą pewnością nie był najłatwiejszy dla branży okienno - drzwiowej. Końcówka pandemii, konflikt zbrojny między Ukrainą a Rosją i w konsekwencji bardzo dynamiczny wzrost...

Zobacz wszystkie wpisy
Drewniane drzwi panelowe

Drewniane drzwi panelowe

blog | 05.01.2023

Drewniane drzwi panelowe to jeden z rodzajów drewnianych skrzydeł drzwiowych. Drewniane drzwi , podobnie jak okna lub inne elementy widoczne z zewnątrz, to wizytówka naszego domu. By nie...

Zobacz wszystkie wpisy
Anglicy inwestują w nieruchomości we Francji

Anglicy inwestują w nieruchomości we Francji

blog | 04.01.2023

Coraz więcej osób zamieszkałych w Wielkiej Brytanii zamawia stolarkę otworową do swoich posiadłości wybudowanych na terenach należących do Republiki Francuskiej. Oznacza to, że coraz...

Zobacz wszystkie wpisy