apartamenty, osiedle wielorodzinne

Business to business - Aikon jako partner w dużych inwestycjach

blog | 30.05.2022

Szeroka oferta Aikon Distribution oraz wysoka jakość produktów sprawia, że nasze okna, drzwi, rolety i bramy zamawiane są nie tylko przez klientów indywidualnych do pojedynczych domów czy mieszkań. Naszą stolarkę otworową kupują także firmy urządzające biurowce i galerie handlowe oraz deweloperzy realizujący projekty budynków wielorodzinnych.

Aikon Distribution - solidny partner w dużych inwestycjach

Aikon Distribution to wiarygodny i godny polecenia partner przy realizacji dużych inwestycji. W ostatnich latach nasze okna i drzwi znalazły swoje miejsce w wielu prestiżowych inwestycjach budowlanych i renowacjach w różnych europejskich krajach. Realizowaliśmy przedsięwzięcia w budownictwie nowoczesnym oraz tworzyliśmy rozwiązania pod obiekty zabytkowe. Nasze ogromne doświadczenie we współpracy z architektami i projektantami stanowi więc gwarancję efektywnej realizacji nawet najbardziej nietypowych projektów.

Inwestycje realizowane przez Aikon Distribution w ostatnim czasie

Budownictwo wielorodzinne, apartamenty w Farnborough w Wielkiej Brytani.

Naszą stolarkę otworową zamontowano w budynku mieszkalnym na jednym z eleganckich osiedli w mieście Farnborough w Wielkiej Brytanii. Do tej inwestycji wykorzystano aluminiowe okna RU oraz fix na profilach Imperial i Imperial 800. A także drzwi (między innymi drzwi typu bifold na profilach Aliplast Panorama) oraz szkło do szklanych balustrad.

Zobacz produkty wykorzystane w inwestycji:

ALIPLAST IMPERIAL

ALIPLAST PANORAMA

SZKLANE BALUSTRADY

Apartamenty w Londynie

Dla naszego klienta wykonaliśmy i dostarczyliśmy okna, drzwi oraz fasady szklane do całego, nowopowstałego budynku mieszkalnego w Londynie. W tym zamówieniu zostały użyte aluminiowe profile Genesis i Superial.

Produkty wykorzystane w tej inwestycji:

ALIPLAST GENESIS

ALIPLAST SUPERIAL

Szpital na Gibraltarze

Dużym, ciekawym zamówieniem, z jakim przyszło nam się zmierzyć w ostatnim czasie, było zamówienie automatycznych drzwi przesuwnych oraz fasad szklanych dla szpitala na Gibraltarze. Drzwi przesuwne zostały wykonane z profilu Aliplast Superial natomiast szklane fasady w systemie MCWall.

Budownictwo wielorodzinne, apartamenty w Royston.

Do nowopowstałego budynku wielorodzinnego w Royston w hrabstwie Hertfordshire dostarczyliśmy okna otwierane na zewnątrz, okna fix oraz drzwi. Produkty zostały wykonane z aluminium na profilach Imperial OUT, Imperial oraz Imperial 800.


Apartament z aluminiowymi oknami od Aikon Distribution

Postaw na najlepsze rozwiązania

Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy najwyższej jakości obsługę i doradztwo na każdym etapie zamówienia w wybranym przez klienta języku. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, bo ważne jest dla nas ich zadowolenie i satysfakcja. Architektom i wykonawcom udostępniamy profesjonalnie przygotowaną dokumentację techniczną oferowanej przez nas stolarki otworowej.

Przeczytaj także:

Pełny pakiet dla naszych Klientów!

Jesteśmy dla Ciebie - proste i czytelne oferty

Doświadczenie

Od 2009 roku w fachowy i profesjonalny sposób obsługujemy klientów indywidualnych, architektów i biura architektoniczne, fachowców i wykonawców.  Realizujemy inwestycje na całym rynku europejskim.

Szacunek

Charakteryzujemy się szacunkiem w stosunku do ludzi i środowiska. Współpracę z klientem stawiamy na pierwszym miejscu, a proekologiczne postawy promujemy w naszej codziennej pracy. Doskonale wiemy, że naszym obowiązkiem jest szacunek dla naturalnego środowiska i dbanie o naturę. Chcemy więc świadomie troszczyć się o środowisko i propagujemy tę ideę wśród naszych klientów.

Przeczytaj więcej na ten temat w naszym artykule:

Jesteśmy EKO!

Jakość

Gwarantujemy najwyższy poziom oferowanych przez nas produktów i usług: wysoki standard polskich okien i drzwi, szybką realizację zamówień oraz dostawy pod wskazany przez klienta adres.

Szeroka oferta

Nasi klienci mogą kupić praktycznie całą stolarkę otworową w jednym miejscu. Posiadamy bowiem najszerszy na rynku asortyment okien z PCV, aluminium oraz drewna, drzwi wejściowe, rolety, żaluzje fasadowe, moskitiery oraz szklane balustrady, a nawet bramy garażowe.

Zobacz całą naszą ofertę w zakładce “Produkty”:

OFERTA AIKON DISTRIBUTION

Przeczytaj także:

Kupowanie okien w Polsce się opłaca

Zobacz wszystkie wpisy

Lato w pełni – przegląd osłon zewnętrznych

Lato w pełni – przegląd osłon zewnętrznych

blog | 29.07.2022

Wiemy, że wybór zewnętrznej osłony dla Twojego mieszkania to nie jest łatwa decyzja. Bez względu na to, czy budujesz dom czy przeprowadzasz metamorfozę swoich wnętrz, takie osłony to...

Zobacz wszystkie wpisy
Jak zainstalować okna drewniane?

Jak zainstalować okna drewniane?

blog | 21.07.2022

Okna drewniane, zresztą jak każde inne okna, muszą być dobrze zamontowane , bo inaczej nie będą w pełni spełniały swojego zadania. Niewłaściwe zainstalowanie okien drewnianych może...

Zobacz wszystkie wpisy
Rozmiary ościeżnic drzwi drewnianych

Rozmiary ościeżnic drzwi drewnianych

blog | 19.07.2022

Drzwi drewniane już od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Stanowią kwintesencję ponadczasowego stylu, są eleganckie i pasują do praktycznie każdego wnętrza. Są...

Zobacz wszystkie wpisy
Co się działo w pierwszym półroczu na rynku stolarki otworowej - analiza

Co się działo w pierwszym półroczu na rynku...

blog | 15.07.2022

Na początku 2022 roku wiele z nas spodziewało się, że świat powróci do względnej normalności po bardzo niestabilnym 2021 roku. Bardzo szybko okazało się jednak, że będzie zupełnie...

Zobacz wszystkie wpisy
Inteligentne i ekologiczne rozwiązania w Twoim domu

Inteligentne i ekologiczne rozwiązania w Twoim...

blog | 15.07.2022

Mądre i odpowiedzialne wykorzystywanie naturalnych zasobów i świadomość dbania o środowisko jest coraz większa. Budując, remontując i wyposażając swój dom można zaplanować go tak,...

Zobacz wszystkie wpisy