Okna aluminiowe

Okna aluminiowe

VISOGLIDE PLUS

Drzwi przesuwne to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, dostępne w systemie Aliplast. Przesuwne skrzydło otwiera się równolegle do elementu stałego, dlatego można je zastosować na mniejszej powierzchni niż drzwi rozwierne. Visoglide Plus to trójkomorowy system przesuwny, izolowany termicznie. Szczególnie polecany jest do  zabudowy tarasów, werand, ogrodów oraz do patio.

Drzwi przesuwne Visoglide Plus

System Visoglide Plus składa się z trójkomorowych profilów, z których konstruowane są drzwi przesuwne 2-, 3-, 4- i 6-elementowe na bazie ościeżnicy z dwoma lub trzema torami. Przesuwanie drzwi umożliwiają wózki, umieszczone pod elementami ruchomymi. Taki układ przeciwdziała obwieszaniu się drzwi. W systemie Visoglide stosowane jest wypełnienie o grubości od 10 do 36mm.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 117mm, 184,4mm
Współczynnik przenikania ciepła VG1612 Uf=3,62 W/m2*K / VG1518 Uf=2,48 W/m2*K
Uszczelnienie Szczotkowe
Dostępne grubości zespoleń szyb 10 mm – 36 mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4 (Rw=31dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka Klamka systemowa
Gwarancja 2 lata
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 4 tygodni

.

Drzwi przesuwne na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia wymiarów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie drzwi i okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednej sztuki.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent aluminiowych profili do okien– Aliplast

Producent aluminiowych profili do okien– Aliplast - logo

Koncern Aliplast należy do czołówki europejskich producentów systemów aluminiowych dla budownictwa. Od początku swojej działalności, czyli od 1984 r., firma stawia na ekspansywny rozwój, najwyższą jakość produktów oraz innowacyjność technologiczną. Aliplast należy do międzynarodowej Corialis Group (Core Innovative Aluminium Integrated Solutions). Grupa zatrudnia ponad 1300 pracowników i generuje obroty w wysokości około 300 milionów euro. Polski Aliplast Sp. z o.o., działa na rynku od 2002 r. i wciąż dynamicznie się rozwija. Spółka zdobyła wiele nagród, m.in.: Diamenty Forbesa 2013, Gazele Biznesu 2006 na Lubelszczyźnie, wyróżnienie w rankingu "Wehikuły czasu", organizowanym przez „Gazetę Prawną” i inne.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe
X