Okna drewniane

Okna drewniane

THERMOLINE

Okno drewniane o głębokości zabudowy wynoszącej 78 milimetrów, odznaczające się wytrzymalszą konstrukcją oraz lepszą izolacyjnością termiczną i akustyczną od standardowych okien. Rama oraz skrzydło wykonane są z najlepszego gatunkowo, poddawanego zaawansowanej obróbce technologicznej i klejonego 4-warstwowo drewna. Okno uszczelnione jest wewnętrzną uszczelką, wykonaną z trwałej i solidnej gumy EPDM. Okapnik przylgowy oraz okapnik ramy stanowią standardowe wyposażenie okna Thermoline.

Ciepłe okna drewniane

Wykonanie profilu z 4-warstowej kantówki, zwiększenie głębokości zabudowy do 78 milimetrów oraz wstawienie pakietu trzyszybowego z przestrzenią międzyszybową wypełnioną argonem, wpływa na poprawę parametrów cieplnych i akustycznych okna. Dodatkową ochronę zapewnia zastosowanie podwójnego uszczelnienia (uszczelka główna oraz przylgowa). Dzięki tym zmianom, współczynnik przenikania ciepła został zredukowany do Uf = 1,2 W/m2*K.

Okna drewniane

Drewno to materiał emanujący pięknem i energią, od wieków wykorzystywany do produkcji okien. Sprawdzone, naturalne tworzywo które dzięki coraz nowocześniejszym technologiom produkcji spełnia wysokie wymagania techniczne, a także jest trwałe i łatwe w utrzymaniu.

Transparentne powłoki uwydatniają naturalny kolor i strukturę drewna. Okna wykonane z tego surowca zachwycają klasycznym wyglądem. Obowiązkowo, stosowane są w przypadku rewitalizacji obiektów zabytkowych. Z powodzeniem znajdują zastosowanie również w nowoczesnych obiektach architektonicznych.

Specjalistyczne preparaty używane do impregnacji drewna, głęboko wnikają w jego strukturę, uszczelniając pory i skutecznie zabezpieczając przed działaniem warunków atmosferycznych.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 78mm
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 1,2 W/m2*K
Uszczelnienie Pojedyncze wewnętrzne z EPDM
Dostępne grubości zespoleń szyb 20 mm - 44 mm
Szklenie standardowe 4/12Ar/4/12Ar/4 (Rw=32dB, Lt=71%,
g=50%)
Budowa profili Kantówka klejona 4-warstwowa
Standardowa klamka Hoppe Secustic
Gwarancja 5 lat na konstrukcję
Certyfikaty CE, ITB, LTB, Atest Higieniczny, FSC
Inne wyposażenie standardowe Okapnik przylgowy + okapnik ramy
Termin realizacji Od 6 tygodni

.

Okna drewniane na wymiar

Oferujemy możliwość określenia wymiarów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednej sztuki.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile ozdobne i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe
X