Szklane balustrady

Szklane balustrady
Szklane balustrady

design new

WAŻNE! Informujemy, że nasza oferta dotyczy tafli szkła. Nie oferujemy systemu mocowań, wykorzystywanych przy szklanych balustradach.

Szklane balustrady

Szklane balustrady to nowoczesne i ponadczasowe rozwiązanie, które coraz częściej wybierane jest do wykończenia mieszkań, domów oraz budynków komercyjnych. Sprawdzą się wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia.
Doskonale współgrają w połączeniu z drewnem, stalą nierdzewną oraz aluminium, tworząc tym samym doskonałe wykończenie wybranej przestrzeni.

Szkło w balustradach

W balustradach szklanych wykorzystuje się szkło podwójnie bezpieczne tzw. VSG-ESG, które zbudowane jest z dwóch tafli szkła hartowanego, połączonego ze sobą laminatem, tworząc tym samym wysokiej jakości produkt.

Folia PVB do przeszkleń architektonicznych

Folia PVB to trwała i sprężysta warstwa, która została specjalnie zaprojektowana do stosowania, w miejscach, gdzie wymagana jest zwiększona sztywność międzywarstwowa i wysoka twardość szkła. Folia PVB często jest wykorzystywana do produkcji szklanych konstrukcjach takich jak balkony, podłogi, balustrady czy stopnie schodów.

Bezpieczeństwo

Pomimo delikatnej formy, szklane balustrady wyróżniają się bardzo dużą odpornością na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki użyciu szkła klejonego, tzw VSG przy wykorzystaniu folii PVB umieszczonej pomiędzy dwiema szybami, w przypadku pęknięcia lub rozbicia, szkło nadal przylega do folii, i tym samym nie rozsypuje się.

Szkło ornamentowe

Asortyment oferowanego przez naszą firmę szkła ornamentowego, pozwoli zaprojektować wnętrze według indywidualnego projektu. Dodatkowo możliwość wyboru spośród szerokiej oferty wzorów, które idealnie dopasują się zarówno do stylu tradycyjnego, jak i nowoczesnego zaspokoi potrzeby każdego klienta.

Szyby ornamentowe do szklanych balustrad ►  WIĘCEJ

Zobacz film i poznaj siłę hartowanej szyby!

Szklane balustrady

Rysunki techniczne do pobrania:

Szklana balustrada: 10mm/PVB standard/10mm 

Przepuszczalność światła (TL%) 85%
Przepuszczalność energii słonecznej (g)  0,71
Współczynnik zacienienia 0,82
Przepuszczalność energii cieplnej Ug: 5,1 W/m².K
Grubość nominalna 21,5 mm
Waga  52 kg/m²
Przepuszczalność barw (Ra) 96,7
Odbicie barw (Ra) 96.5
Symulowane wartości akustyczne  Rw(C;Ctr) = 40(-1;-3) dB

.

Maksymalne wymiary jednego pakietu szybowego - standard

Grubość szkła (mm) 33.1 - 1515.4
Minimalne wymiary (mm) 400x400
Maksymalne wymiary (mm) 2500x4400
Maksymalny ciężar (kg) 400

.

Szklane balustrady na wymiar

Oferujemy możliwość określenia wymiarów, rodzaju i grubości szkła oraz pozycji każdej powłoki. Różnorodność rozwiązań daje możliwość realizacji niestandardowych zamówień.

.


Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe