Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Sterowanie Somfy

Nowoczesny system sterowania Inteligentnym Domem IO – Homecontrol

Zintegrowana, bezprzewodowa obsługa rolet, markiz, żaluzji, bram wjazdowych i garażowych, a także drzwi wejściowych, okien dachowych, ogrzewania i oświetlenia. Wbudowany odbiornik radiowy i sygnał zwrotny io, możliwość zdalnego sterowania i programowania za pomocą komputera lub telefonu komórkowego. Zarządzanie domem odbywa się z poziomu komputera, tabletu lub smartfonu z zainstalowanym systemem TaHoma.

Zestawienie na naszej stronie www przedstawia tylko wybrane produkty. Skontaktuj się z opiekunem handlowym, żeby poznać pełną ofertę.

Uwaga: Oprogramowanie TaHoma instalują tylko certyfikowani konsultanci Somfy.


Pobierz PDF: Katalog rolet zewnętrznych

FOT.1 System TaHoma Napędy Oximo Czujnik słoneczny

Sterowanie wszystkimi urządzeniami io-homecontrol oraz, w ograniczonym zakresie, urządzeniami w technologii RTS. Kontrola urządzeń drogą internetową za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfonu.


Siłownik elektroniczny ze zintegrowanym odbiornikiem radiowym, wyposażony w opcję detekcji przeszkód oraz detekcję oblodzenia. Posiada cztery rodzaje regulacji położeń krańcowych – automatyczną, dwie półautomatyczne i ręczną.


Steruje roletami w zależności od aktualnego natężenia światła. Prosty montaż bez okablowania na fasadzie budynku. Urządzeniae działa w zestawie z czujnikiem Sensor Box io.

FOT.2 Pilot 40-kanałowy Radiowy nadajnik naścienny Sterownik z programatorem

Sterowanie roletami w pełnej automatyce radiowej io. Do 40 napędów w max. 40 grupach. Wyposażony w sygnalizację zwrotną wykonanego polecenia, programowanie pozycji komfortowych oraz słowne opisy stref na wyświetlaczu LCD.

Umożliwia indywidualne, grupowe oraz centralne sterowanie. Obsługuje od jednego do kilku napędów. Komfort użytkowania zapewniają przyciski dotykowe.


Bezprzewodowy sterownik naścienny z programowaniem czasowym, umożliwiający równoczesne ręczne lub automatyczne sterowanie jednym lub kilkoma urządzeniami io-homecontrol.

Fot.: Somfy.pl


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Łagiewnickiej 25, w celu wysłania odpowiedzi na powyższe zapytanie oraz przesyłania treści marketingowych i handlowych na mój adres e-mail, podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres:mail@aikondistribution.pl,spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.*
* pola obowiązkowe