Okna aluminiowe

Okna aluminiowe

STAR

passiv

Trójkomorowy profil o znacznie podwyższonej izolacyjności termicznej, przeznaczony do stosowania w oknach, drzwiach i witrynach zewnętrznych.

Ciepłe okna aluminiowe

Zastosowanie szerokiej 45-milimetrowej przekładki termicznej, wykonanej z innowacyjnych materiałów oraz specjalnych, komorowych uszczelek, zwiększa wytrzymałość i termoizolacyjność profilu. W zależności od zastosowanego szklenia, współczynnik przenikania ciepła dla profilu Star możne wynosić nawet Uf = 1,38 W/m2*K. Profil odznacza się również wysoką izolacyjnością akustyczną.

Modny design okna

Nowoczesny materiał, jakim jest tworzywo metaliczne, niemal nieskończona paleta kolorów RAL z gładkim lub strukturalnym wykończeniem oraz szeroki wybór profili dodatkowych, sprawiają, że aluminiowe drzwi i okna oraz wielkopowierzchniowe segmenty ze szkła i aluminium są modnym motywem architektonicznym.

Głębokie profile aluminiowe

Profile w systemie Star mają 90 mm głębokości, czyli o 45 mm więcej od standardowych profili dostępnych na rynku. Takie rozwiązanie zapewnia profilom doskonałą sztywność i statykę, co daje większą swobodę projektowania architektom, jest również wygodniejsze dla wykonawców. System Star umożliwia również tworzenie wielkogabarytowych konstrukcji.

Okna aluminiowe z grubym szkleniem

Szklenie o grubości od 24 mm do 82 mm jest  mocowane i uszczelniane we wrębach skrzydeł przy użyciu zmniejszonej ilości listew szklących i uszczelek. Możliwe jest zastosowanie pakietów dwu i trzyszybowych.

Aluminiowe okna z łukami, trójkątne okna, trapezy, koła

System profili Aliplast umożliwia wykonanie okien w nietypowych kształtach. Mamy doświadczenie w produkcji okien z łukami, okien trójkątnych, trapezowych oraz okien okrągłych.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 90mm
Współczynnik przenikania ciepła Uf od 1,38 W/m2*K
Rodzaj profilu ciepły
Uszczelnienie Podwójne zewnętrzne z EPDM
Dostępne grubości zespoleń szyb 24 mm - 82 mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4 (Rw=31dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka systemowa MASTER
Gwarancja 2 lata 
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 4 tygodni

.

Okna aluminiowe na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia  wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent aluminiowych profili do okien– Aliplast

Producent aluminiowych profili do okien– Aliplast - logo

Koncern Aliplast należy do czołówki europejskich producentów systemów aluminiowych dla budownictwa. Od początku swojej działalności, czyli od 1984 r., firma stawia na ekspansywny rozwój, najwyższą jakość produktów oraz innowacyjność technologiczną. Aliplast należy do międzynarodowej Corialis Group (Core Innovative Aluminium Integrated Solutions). Grupa zatrudnia ponad 1300 pracowników i generuje obroty w wysokości około 300 milionów euro. Polski Aliplast Sp. z o.o., działa na rynku od 2002 r. i wciąż dynamicznie się rozwija. Spółka zdobyła wiele nagród, m.in.: Diamenty Forbesa 2013, Gazele Biznesu 2006 na Lubelszczyźnie, wyróżnienie w rankingu "Wehikuły czasu", organizowanym przez „Gazetę Prawną” i inne.


Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe