Veka

Veka
SOFTLINE

bestseller

Pięciokomorowy profil okienny o neutralnym kształcie,  dobrych parametrach technicznych oraz konkurencyjnej cenie. Model Softline jest jednym z najpopularniejszych produktów marki Veka.

Okna PVC VEKA – profile klasy A

Wszystkie profile okienne marki VEKA zaliczane są, zgodnie z normą PN-EN 12608 do NAJWYŻSZEJ klasy A. Klasyfikacja ta potwierdza grubość ścianki zewnętrznej profili, która wynosi 3 mm (przy tolerancji 0,2 mm). Profile klasy A doskonale chronią przed utratą ciepła i hałasem, zwiększają również stabilność i wytrzymałość okien. Wg badań naroża profili klasy A są o 10-20% odporniejsze na uszkodzenia.

Bardzo dobre parametry profilu Veka Softline

Grube ścianki profilu, solidne podwójne uszczelnienie zewnętrzne oraz możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 24 do 42 mm bez konieczności stosowania dodatkowych profili, zapewniają optymalną ochronę przed hałasem, temperaturą oraz niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Solidność i bezpieczeństwo

Doskonałą statykę okien oraz ochronę przed włamaniem zapewniają wzmocnione, ocynkowane profile stalowe o grubości 1,5-3 mm. Wysokiej jakości okucia oraz głębokie osadzenie szyby w profilu sprawiają, że okna są wyjątkowo solidne i odporne na uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne.

Eleganckie i funkcjonalne okna

Neutralny kształt profilu sprawia, że okna Veka Softline pasuja do każdej elewacji. Z kolei  bogata paleta kolorystyczna, dostępność oklein gładkich i drewnopodobnych oraz szeroki wybór detali nadają oknom indywidualny styl. Dyskretne, jasnoszare lub czarne uszczelki, bardzo dobrze komponują się z całością.

Okna z łukami, trójkątne okna, trapezy, koła

System profili VEKA umożliwia wykonanie okien w nietypowych kształtach. Mamy doświadczenie w produkcji okien z łukami, okien trójkątnych, trapezowych oraz okien okrągłych.

Okna Veka -  konkurencyjna cena

Dzięki produkcji w najlepszych polskich fabrykach, oferowane przez nas okna Veka, odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz konkurencyjną ceną.

Okna renowacyjne Veka Softline

SOFTLINE RENOWACJA 35
SOFTLINE RENOWACJA 65

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 70mm
Liczba komór 5 komór
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 1,4 W/m2*K
Klasa profilu A
Uszczelnienie Podwójne zewnętrzne z EPDM, szary/czarny
Dostępne grubości zespoleń szyb 24 mm - 42 mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4 (Rw=31dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka Hoppe Secustic
Grubość stali 1,5 - 3,0 mm (zamknięta w ramie)
Barwiony rdzeń profilu dla kolorów 2s. Tak: brązowy lub karmelowy rdzeń
Gwarancja 5 lat na całe okno
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 2 tygodni

.

Okna pvc na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia  wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – VEKA AG

Producent profili do okien pvc Veka - logo

Jeden z największych na świecie producentów profili okiennych PCV. Marka ma w portfolio ponad 1600 profili spełniających najwyższe standardy jakości, funkcjonalności i designu. Główna siedziba firmy VEKA mieści się w Sendenhorst w Niemczech. Towarzyszy jej 13 filii z własnymi zakładami produkcyjnymi i ponad 46 biurami sprzedaży na całym świecie. W 1992 r. VEKA AG uzyskała, jako pierwsza w branży, certyfikat DIN EN ISO 9001, a w 1998 r. uzyskała go również VEKA Polska.


Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe