Aluplast

Aluplast
SMART SLIDE

design+ bestseller new

Drzwi przesuwne SMART SLIDE

Aluplast wprowadza na rynek drzwi przesuwne smart-slide jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie konstrukcji będącej połączeniem tradycyjnych drzwi typu PSK oraz drzwi unoszono-przesuwnych HST. 

Drzwi smart-slide umożliwiają stworzenie przeszklonej konstrukcji o wymiarach skrzydła 1,5 x 2,3m, w jednym schemacie: A - 2-kwaterowe, z jednym skrzydłem ruchomym.

Drzwi balkonowe PVC

Właściwości użytkowe konstrukcji smart-slide wskazują na to, że drzwi mogą być spokojnie wykorzystywane zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak również komercyjnym. Bardzo dobre wyniki w zakresie badań przepuszczalności powietrza, odporności na obciążenia wiatrem i wodoszczelności pozwalają na zastosowanie tego rozwiązania w budynkach wysokościowych  oraz w prawie każdej strefie obciążenia wiatrem.

Komfort obsługi drzwi HST

Zastosowanie podobnych rozwiązań jak w konstrukcji typu HST umożliwia swobodne odblokowywanie ruchomej części drzwi. Po otwarciu skrzydło przesuwa się na wózkach niezwykle lekko – całość obsługi jest bardzo intuicyjna i swobodna.

Nowoczesna  alternatywa  dla  PSK

Właściwości techniczne, w tym samą budowę konstrukcji zapożyczono z okien balkonowych PSK, natomiast komfort z jakim obsługujemy smart-slide to zazwyczaj znak rozpoznawczy drzwi HST.

Drzwi tarasowe z nakładkami alu

Drzwi balkonowe smart-silde cechują się minimalistycznym i delikatnym designem. Głębokość zabudowy skrzydeł to zaledwie 70mm, dzięki temu konstrukcja sprawia wrażenie niezwykle smukłej i eleganckiej. System smart-slide dostępny jest w szerokiej gamie folii dekoracyjnych, można w nim zastosować nakładki aluminiowe, co dodatkowo zwiększa możliwości kolorystyczne.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy  140mm
Liczba komór  6 komór
Współczynnik przenikania ciepła  Uf = 1,3 W/m2*K
Klasa profilu  B
Uszczelnienie  TPE
Dostępne grubości zespoleń szyb  24 mm - 41 mm
Szklenie standardowe  4/16Ar/4 (Rw=32dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka  Standardowa
Grubość stali  1,5 - 2,0 mm 
Barwiony profil dla kolorów 2s.  Tak: biały, brąz, antracyt
Gwarancja  5 lat na całe okno
Certyfikaty  CE
Termin realizacji  Od 3 tygodni

.

Okna pvc na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia  wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – Aluplast sp. z o.o.

Lider polskiego rynku systemów okiennych z PVC. Spółka istnieje nieprzerwanie od 1995 r. i stale się rozwija. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie, zajmujacym ponad 60 000 mkw.  Marka zdobyła szereg nagród, m.in.: Złoty Medal MTP, Budowlana Marka Roku, TopBuilder, Lider Rynku Stolarki Budowlanej.


Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe