Schüco

Schüco

SI82 RONDO

design+

Doskonałe parametry, nowoczesna technologia wykonania oraz modna linia sprawiają, że Schüco SI82 RONDO to okno dla wymagających klientów. Ze względu na  wysoką termoizolacyjność profil ten jest dedykowany do domów pasywnych. Wysoki stopień wytrzymałości i energooszczędności nie wpływa na wygląd okien. Profil Schüco SI82 Rondo odznacza się smukłą i nowoczesną linią, harmonijnie zaokrągloną pod katem zbliżonym do 45 stopni.

Okna PVC Schüco – niemiecka jakość

Nowoczesna technologia oraz bardzo dobre materiały składają się na niemiecką jakość okien Schüco. Energooszczędne profile obniżają koszt eksploatacji nieruchomości oraz zwiększają jej wartość. Powierzchnia zewnętrzna okien, wykonanych z wysokiej klasy PVC jest gładka i odporna na działanie czynników atmosferycznych, co sprawia, że łatwo można ją utrzymać w niezmienionym stanie i czystości przez długie lata. Od wewnątrz profile wzmocnione są stalą, która zapewnia stabilność konstrukcji i przeciwdziała odkształcaniu.

Energooszczędne okna do domów pasywnych

Doskonała izolacyjność termiczna, osiągnięta dzięki połączeniu skrzydła o głębokości 82 mm i 82-milimetrowej ramy oraz zastosowaniu sześciu zamkniętych komór powietrznych, sprawia, że profile Schüco SI82 Rondo doskonale chronią przed utratą ciepła. Dodatkową barierę termiczną stanowi potrójna uszczelka wykonana z wysoko gatunkowej gumy EPDM. Tworzywo to dostosowuje się do powierzchni w sposób zapewniający idealną izolację i jest bardzo odporne na korozje i odkształcenia. Okna  SI82 Rondo z powodzeniem mogą być stosowane w budownictwie pasywnym.

Okna z potrójnymi szybami

Trzy, głęboko osadzone, zespolone szyby skutecznie chronią przed utratą ciepła i hałasem. Mimo wysokich parametrów energooszczędności rama okna pozostaje niska i zapewnia optymalne doświetlenie pomieszczenia.

Wymiana starych okien na nowe okna energooszczędne – 29% zysku lub więcej

Badania wykazały, że dzięki wymianie starych okien na energooszczędne profile Schüco, można obniżyć zużycie energii o co najmniej 29%. Przykładowo, jeśli średni roczny koszt ogrzania domu wynosi 1,5 tys. euro, to po wymianie okien można się  spodziewać redukcji opłat do ok. 1 tys. euro. W tej sytuacji warto przeliczyć, jak szybko zwraca się koszt zakupu nowych okien. Większy komfort użytkowania, czyli m.in. cisza, trwałość i modny wygląd elewacji, to stanowią dodatkową gratyfikację.

Okna z łukami, trójkątne okna, trapezy, koła

System profili Schüco umożliwia wykonanie energooszczędnych okien w nietypowych kształtach. Mamy doświadczenie w produkcji okien z łukami, okien trójkątnych, trapezowych oraz okien okrągłych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o budownictwie pasywnym?
Przeczytaj artykuł na naszym blogu:
Zgodnie z naturą

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 82mm
Liczba komór 6 komór
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 1,1 W/m2*K
Klasa profilu B
Uszczelnienie Podwójne zewnętrzne z EPDM, szary/czarny
Dostępne grubości zespoleń szyb 24 mm - 40mm
Szklenie standardowe 4/12Ar/4/12Ar/4   (Rw=32dB, Lt=71%, g=50%)
Standardowa klamka Schüco Secoustic
Grubość stali 1,5 - 2,0 mm
Barwiony profil dla kolorów 2s. Tak: brązowy rdzeń pod okleiną
Gwarancja 5 lat na całe okno
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 4 tygodni

.

Okna energooszczędne na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia  wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien Schüco   WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – Schüco International KG

Producent profili PVC Schüco - logo

Wiodący, światowy producent systemów okien, drzwi i fasad, od ponad 70 lat obecny na rynku. Globalna organizacja, zatrudniająca niemal 5 tys. pracowników i posiadająca sieć 12 tys. partnerów, specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań, spełniających najwyższe standardy funkcjonalności i wzornictwa. Produkty Schüco zastosowano w wielu znanych obiektach na całym świecie, m.in. na Uniwersytecie w Cambridge, w jednym z najwyższych drapaczy chmur w Dubaju - Hotel Park Place oraz w koreańskiej stacji badawczej na Antarktydzie.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe