Okna drewniane

Okna drewniane

PROFIL SKANDYNAWSKI

OKNA SKANDYNAWSKIE

Okna skandynawskie zostały zaprojektowane z myślą o wymaganiach rynku Skandynawskiego oraz Wielkiej Brytanii i Irlandii, gdzie wśród klientów dominują okna otwierane na zewnątrz. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie tradycyjnej estetyki okien charakterystycznej dla tych regionów, przy jednoczesnym zwróceniu uwagi na wysokie standardy bezpieczeństwa. 92mm konstrukcja ramy zapewnia doskonałą sztywność okna. Standardowo okna malowane są 4-warstwowo, co stanowi doskonałą ochronę, zapewniając doskonały wygląd okien przez wiele lat.

Okna drewniane

Drewno to materiał emanujący pięknem i energią, od wieków wykorzystywany do produkcji okien. Sprawdzone, naturalne tworzywo które dzięki coraz nowocześniejszym technologiom produkcji spełnia wysokie wymagania techniczne, a także jest trwałe i łatwe w utrzymaniu.

Transparentne powłoki uwydatniają naturalny kolor i strukturę drewna. Okna wykonane z tego surowca zachwycają klasycznym wyglądem. Obowiązkowo, stosowane są w przypadku rewitalizacji obiektów zabytkowych. Z powodzeniem znajdują zastosowanie również w nowoczesnych obiektach architektonicznych.

Specjalistyczne preparaty używane do impregnacji drewna, głęboko wnikają w jego strukturę, uszczelniając pory i skutecznie zabezpieczając przed działaniem warunków atmosferycznych.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 94mm
Współczynnik przenikania ciepła Brak danych
Uszczelnienie Podwójne EPDM
Dostępne grubości zespoleń szyb 24 mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4
Standardowa klamka Klamka angielska z kluczem
Certyfikaty CE, ITB, ITT, FSC
Termin realizacji Od 8 tygodni

.

Okna drewniane na wymiar

Oferujemy możliwość określenia wymiarów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednej sztuki.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile ozdobne i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe