Okna aluminiowe

Okna aluminiowe

PANORAMA

Panorama Aliplast

System stworzony do projektowania dużych, harmonijkowych konstrukcji. Panorama może składać się z wielu konfiguracji skrzydeł, otwieranych do wewnątrz lub na zewnątrz.

Drzwi harmonijkowe

Panorama jest systemem trójkomorowym o podwyższonej izolacji termicznej (w tym celu zastosowano specjalne wkłady termiczne), dodatkowo uszczelki z solidnej gumy EPDM oraz szczotki chronią przed szkodliwym czynnikami atmosferycznymi. Dla bezpieczeństwa i wygody w użytkowaniu waga skrzydła nie powinna przekraczać 80 kg, a jego max wymiary to szerokość 1000 mm i wysokość 2200 mm.
W zależności od możliwości projektu lub potrzeb klienta system może być wykonany z niskim progiem lub progiem będącym kontynuacją ościeżnicy.

Zyskaj przestrzeń i lekkość

Skrzydła połączone są systemowymi okuciami, co nadaje całej konstrukcji niebywałej lekkości, pozwala na pełniejsze otwarcie i uzyskanie większej przestrzeni. Innowacyjne stalowe rolki dodatkowo usprawniają pracę i obsługę całego systemu. W efekcie Panorama jest nowoczesną, zgrabną konstrukcją chętnie montowaną jako zabudowa balkonów, tarasów, ogrodów zimowych, sprawdza się także jako przeszklenie w obiektach komercyjnych, restauracjach i hotelach.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Głębokość zabudowy 74,5mm
Współczynnik przenikania ciepła DV5010 Uf=2,4 W/m2*K 
Uszczelnienie EPDM
Dostępne grubości zespoleń szyb 16 mm – 50 mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4 (Rw=31dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka Okienna z szyldem w oknach/drzwiowa z długim szyldem w drzwiach
Gwarancja 2 lata
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 4-8 tygodni

.

Drzwi harmonijkowe na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia wymiarów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie drzwi i okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednej sztuki.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent aluminiowych profili do okien– Aliplast

Producent aluminiowych profili do okien– Aliplast - logo

Koncern Aliplast należy do czołówki europejskich producentów systemów aluminiowych dla budownictwa. Od początku swojej działalności, czyli od 1984 r., firma stawia na ekspansywny rozwój, najwyższą jakość produktów oraz innowacyjność technologiczną. Aliplast należy do międzynarodowej Corialis Group (Core Innovative Aluminium Integrated Solutions). Grupa zatrudnia ponad 1300 pracowników i generuje obroty w wysokości około 300 milionów euro. Polski Aliplast Sp. z o.o., działa na rynku od 2002 r. i wciąż dynamicznie się rozwija. Spółka zdobyła wiele nagród, m.in.: Diamenty Forbesa 2013, Gazele Biznesu 2006 na Lubelszczyźnie, wyróżnienie w rankingu "Wehikuły czasu", organizowanym przez „Gazetę Prawną” i inne.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe
X