Aluplast

Aluplast

MONORAIL

Okna przesuwne Aluplast Monorail

Okna przesuwne to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, dostępne w systemie Aluplast. Profil Monorail pozwala na tworzenie przeszklonych powierzchni w obiektach mieszkalnych i użytkowych.

Okno przesuwne w kuchni

Lekki system Monorail osadzony jest na jednej szynie. Skrzydło z pojedynczą szybą uszczelnione jest uszczelkami szczotkowymi. Technologia Monorail szczególnie polecana jest do zastosowania wewnątrz budynku, np. jako okno przesuwne w kuchni. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość zastosowania na małej powierzchni, ponieważ nie jest konieczna dodatkowa przestrzeń na otwieranie skrzydła.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 60mm
Liczba komór 4 komory
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 2,1 W/m2*K
Klasa profilu B
Uszczelnienie Typu "szczotka", czarne
Dostępne grubości zespoleń szyb 3-9 mm
Szklenie standardowe 3mm pojedyncza szyba
Liczba szyn 1
Grubość stali -
Barwiony rdzeń profilu dla kolorów 2s. Tak: brązowy rdzeń pod okleiną
Gwarancja 5 lat na całe okno
Certyfikaty CE, CEKAL (dla szyb)
Termin realizacji Od 3 tygodni

.

Okna przesuwne na wymiar

Dostosowujemy okna przesuwne do specyfikacji klienta. Klient ma możliwość określenia wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Opcja customizacji, czyli w pełni zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednej sztuki.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka    WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – Aluplast sp. z o.o.

Lider polskiego rynku systemów okiennych z PVC. Spółka istnieje nieprzerwanie od 1995 r. i stale się rozwija. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie, zajmujacym ponad 60 000 mkw.  Marka zdobyła szereg nagród, m.in.: Złoty Medal MTP, Budowlana Marka Roku, TopBuilder, Lider Rynku Stolarki Budowlanej.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Łagiewnickiej 25, w celu wysłania odpowiedzi na powyższe zapytanie oraz przesyłania treści marketingowych i handlowych na mój adres e-mail, podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres:mail@aikondistribution.pl,spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.*
* pola obowiązkowe