Aluplast

Aluplast

MONOBLOCK

Monoblock

System typu Monoblock projektowany są z myślą o oknach montowanych w warstwie ocieplenia. W ofercie dostępnych jest kilka szerokości ram, pozwala to na odpowiedni dobór systemu w zależności od grubości ocieplenia.

► Zobacz: Profil bazowy Aluplast ID 4000

Charakterystyczny profil znajdujący się po zewnętrznej stronie ramy maskuje ocieplenie na całym obwodzie okna, w rezultacie cała konstrukcja wygląda bardzo estetycznie.

Plastikowe okno w dobrej cenie

Połączenie praktycznego kształtu i atrakcyjnej ceny z dobrymi parametrami technicznymi, tworzy bardzo ciekawą propozycję na rynku profili okiennych.

Funkcjonalność i trwałość stolarki otworowej PVC

Dzięki zastosowaniu solidnych ścianek oraz uszczelek z gumy EPDM o wysokiej odporności, okna dobrze zabezpieczają wnętrze przed utratą ciepła i hałasem. Sztywność i trwałość kształtu okna gwarantują wzmocnienia wykonane z ocynkowanej stali. Specjalnie wyprofilowany, 15-stopniowy skos krawędzi ramy i skrzydła, zapewnia optymalny spływ wody. Z kolei gładka powierzchnia ramy umożliwia łatwe mycie i konserwację okna.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy  Dostępna izolacja od 100mm do 160mm
Liczba komór  5 komór
Współczynnik przenikania ciepła  Uf = 1,3 W/m2*K
Klasa profilu  B
Uszczelnienie  TPE
Dostępne grubości zespoleń szyb  10 mm - 41 mm
Szklenie standardowe  4/16Ar/4 (Rw=32dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka  Aluminiowa
Grubość stali  1,5 mm
Barwiony profil dla kolorów 2s.  Tak: brązowy rdzeń pod okleiną
Gwarancja  5 lat na całe okno
Certyfikaty  CE, CEKAL (na szybę)
Termin realizacji  Od 2 tygodni

.

Okna pvc na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia  wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – Aluplast sp. z o.o.

Lider polskiego rynku systemów okiennych z PVC. Spółka istnieje nieprzerwanie od 1995 r. i stale się rozwija. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie, zajmujacym ponad 60 000 mkw.  Marka zdobyła szereg nagród, m.in.: Złoty Medal MTP, Budowlana Marka Roku, TopBuilder, Lider Rynku Stolarki Budowlanej.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Łagiewnickiej 25, w celu wysłania odpowiedzi na powyższe zapytanie oraz przesyłania treści marketingowych i handlowych na mój adres e-mail, podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres:mail@aikondistribution.pl,spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.*
* pola obowiązkowe