Aluplast

Aluplast

KOLORYSTYKA

Okna stanowią istotny element architektoniczny, który nadaje ostateczny rys projektowi i akcentuje oryginalność stylu. Dlatego kolorystyka skrzydła oraz ramy powinna się dobrze komponować z wyglądem całości budynku. Szeroki wybór oklein w naszej ofercie, umożliwia wykończenie okna, zgodnie z indywidualnym gustem. Dostępne są wysokiej jakości okleiny gładkie oraz drewnopodobne i strukturalne.  Folie kolorystyczne można nałożyć po jednej lub obu stronach okna. W zależności od potrzeb można okleić całość ramy i skrzydła lub tylko wybraną stronę – zewnętrzną lub wewnętrzną. Można również zastosować różne kolory oklein po obu stronach, co pozwala dopasować zewnętrzną stronę okna do stylu elewacji, a drugą stronę do wystroju wnętrza, które może mieć zupełnie inny charakter.

Kolory typowe i nietypowe

Paleta kolorów typowych obejmuje: mahoń, ciemny dąb, złoty dąb, orzech, ciemny zielony, szary, antracytowy, stalowy niebieski, kremowy oraz szary antracytowy o strukturze piasku. Dostępnych jest również kilkanaście kolorów nietypowych (za dopłatą). Warto zwrócić uwagę na okleinę w kolorze strukturalnej bieli, która nadaje oknu wyjątkowej elegancji i jest dobrą alternatywą dla podstawowej wersji na białym rdzeniu. Okleiny drewnopodobne bardzo dobrze imitują kolory i strukturę drewna. Miłośników nowoczesnej stylistyki powinny zainteresować modne strukturalne szarości.

Nakładki aluminiowe w kolorach RAL

Osobom poszukującym nietypowych rozwiązań kolorystycznych polecamy nakładki aluminiowe – Aluskiny. Materiał ten można fabrycznie malować na dowolny kolor z palety RAL, co stwarza nieskończoną możliwość wyboru barw.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Łagiewnickiej 25, w celu wysłania odpowiedzi na powyższe zapytanie oraz przesyłania treści marketingowych i handlowych na mój adres e-mail, podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres:mail@aikondistribution.pl,spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.*
* pola obowiązkowe