Schüco

Schüco
LIVING

new passiv

Schüco Living

Funkcjonalny i wygodny budynek to taki, w którym korzystanie ze stolarki okiennej nie przysparza problemów na codzień. W odpowiedzi na takie wyzwanie powstał system Schüco Living, jak sama nazwa wskazuje jego najważniejszym zadaniem jest zapewnienie komfortu użytkowania w życiu codziennym.

Energetyczna przyszłość

Rekord w energooszczędności Schüco Living zdobywa dzięki swojej idealnej budowie. Jego 7-komorowy profil,  82 mm głębokość zabudowy oraz solidne, potrójne przeszklenia (o grubości pakietu nawet do 52 mm) co pozwala na określenie go systemem przyszłości.

Doskonałe uszczelnienie

Innowacyjna technologia uszczelnień z EPDM ma olbrzymi wpływ na wartość współczynnika przenikania ciepła Uf, który przy zastosowaniu potrójnego uszczelnienia (wariant z uszczelką środkową) może osiągnąć wartość 1,0 W/(m²K). Zastosowanie termozgrzewalnej uszczelki EPDM daje gwarancję, że okno pracuje idealnie przez cały okres użytkowania. Uszczelka wraca do swojego pierwotnego kształtu po każdym odkształceniu.

Spektakularny design Schüco Living

Ponadczasowa, perfekcyjna linia Classic, w której dostępny jest Schüco Living, odpowiada wymogom współczesnej architektury. Ponadto w połączeniu z dostępną paletą metalicznych folii AutomotiveFinish system ten podbija gusta nowoczesnych projektantów i architektów. 

Okna PVC Schüco – niemiecka jakość

Nowoczesna technologia oraz bardzo dobre materiały składają się na niemiecką jakość okien Schüco. Energooszczędne profile obniżają koszt eksploatacji nieruchomości oraz zwiększają jej wartość. Powierzchnia zewnętrzna okien, wykonanych z wysokiej klasy PVC jest gładka i odporna na działanie czynników atmosferycznych, co sprawia, że łatwo można ją utrzymać w niezmienionym stanie i czystości przez długie lata. Od wewnątrz profile wzmocnione są stalą, która zapewnia stabilność konstrukcji i przeciwdziała odkształcaniu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o budownictwie pasywnym?
Przeczytaj artykuł na naszym blogu:
Zgodnie z naturą

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.

Pobierz PDF: Katalog okien

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 82 mm
Liczba komór 7 komór
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 0,96 W/m2*K
Klasa profilu B
Uszczelnienie Podwójne lub potrójne z EPDM
Dostępne grubości zespoleń szyb 18 mm - 52 mm
Szklenie standardowe 4/18Ar/4/18Ar /4 (Rw=33dB, Lt=72%, g=50%)
Standardowa klamka Schüco Acoustic
Grubość stali 1,5 - 2,0 mm
Barwiony profil dla kolorów 2s. Tak: biały, karmelowy, grafitowy
Gwarancja 5 lat na całe okno
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 4 tygodni

.

Okna pvc na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia  wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien Schüco   WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – Schüco International KG

Producent profili PVC Schüco - logo

Wiodący, światowy producent systemów okien, drzwi i fasad, od ponad 70 lat obecny na rynku. Globalna organizacja, zatrudniająca niemal 5 tys. pracowników i posiadająca sieć 12 tys. partnerów, specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań, spełniających najwyższe standardy funkcjonalności i wzornictwa. Produkty Schüco zastosowano w wielu znanych obiektach na całym świecie, m.in. na Uniwersytecie w Cambridge, w jednym z najwyższych drapaczy chmur w Dubaju - Hotel Park Place oraz w koreańskiej stacji badawczej na Antarktydzie.


Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe