Aluplast

Aluplast

HST

Drzwi unoszono - przesuwne Aluplast HST

Drzwi unoszono - przesuwne HST to nowatorskie i funkcjonalne rozwiązanie dla domów, biur i obiektów przemysłowych. Profile HST to rozwiązanie firmy Aluplast, dedykowane do tworzenia wielkogabarytowych, szklanych powierzchni.

Drzwi unoszono-przesuwne

Specjalny mechanizm unoszono – przesuwny, zintegrowany ze sterującą drzwiami klamką, zapewnia płynny ruch skrzydła po szynie. Skrzydła z podwójnymi szybami uszczelnione są z obu stron gumą EPDM o wysokiej wytrzymałości.

Zalety systemu HST

System unoszono-przesuwny można stosować na ograniczonej powierzchni, ponieważ nie jest konieczna dodatkowa przestrzeń na otwieranie skrzydeł. Nisko progowa konstrukcja HST nie tworzy barier komunikacyjnych. Ogromna szklana powierzchnia umożliwia maksymalne doświetlenie pomieszczenia. Niewątpliwą zaletą jest również zgodność z nowoczesnymi trendami architektonicznymi.

Drzwi unoszono-przesuwne do domów pasywnych

Konstrukcja unoszono-przesuwna dostępna jest w trzech wariantach o zróżnicowanych parametrach izolacyjności cieplnej. HST w wersji Premium wyposażone jest w szeroki pakiet szybowy, prowadnice z tworzywa GFK, próg wykonany z tworzywa GFK, wzmacnianego włóknem szklanym i wypełnionego pianką oraz wzmocnienie aluminiowe z podziałem termicznym. Taka konstrukcja gwarantuje bardzo dobrą ochronę przed utratą ciepła oraz hałasem.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Głębokość zabudowy 197mm
Liczba komór 3 komory
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 1,1-1,6 W/m2*K
Klasa profilu B
Uszczelnienie Podwójne zewnętrzne z EPDM, szary/czarny
Dostępne grubości zespoleń szyb 24 mm - 51 mm
Szklenie standardowe 4/18Ar/4/18Ar/4 (Rw=33dB, Lt=72%, g=50%)
Standardowa klamka standard
Grubość stali 2,0 mm (zamknięta, w ramie)
Barwiony profil dla kolorów 2s. Tak: brązowy rdzeń pod okleiną
Gwarancja 5 lat na całe okno
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 3 tygodni

.

Drzwi przesuwne na wymiar i według specyfikacji

Dostosowujemy okna przesuwne do specyfikacji klienta. Klient ma możliwość określenia wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Wymiary graniczne dla tego profilu to 2,4 m wysokości na 6 m szerokości. Opcja customizacji, czyli w pełni zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednej sztuki.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka    WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – Aluplast sp. z o.o.

Lider polskiego rynku systemów okiennych z PVC. Spółka istnieje nieprzerwanie od 1995 r. i stale się rozwija. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie, zajmujacym ponad 60 000 mkw.  Marka zdobyła szereg nagród, m.in.: Złoty Medal MTP, Budowlana Marka Roku, TopBuilder, Lider Rynku Stolarki Budowlanej.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe
X