Okna drewniane

Okna drewniane

HST

Drewniany system unoszono-przesuwny to nie tylko funkcjonalność i wygoda, ale również elegancja. Efekt niepowtarzalnego ciepłego klimatu, jaki daje połączenie dużego przeszklenia z naturalnością drewna, jest coraz chętniej wykorzystywany w nowoczesnej architekturze.

Unoszono-przesuwne drzwi z drewna

System HST dostępny jest w  głębokościach: 173mm, 214mm, w zależności od tego parametru grubość zespolenia szyb może wynosić od 24 mm do maksymalnie 55 mm.

Drewniany system HST dostępny jest w wielu wersjach otwierania: aż do 6 skrzydeł, o maksymalnym ciężarze 400kg każde. Dodatkowo możliwe jest zamontowanie elektrycznych napędów, które mogą być sterowane przełącznikiem lub pilotem.

Drzwi drewniane

Drewno to materiał emanujący pięknem i energią, od wieków wykorzystywany do produkcji okien. Sprawdzone, naturalne tworzywo które dzięki coraz nowocześniejszym technologiom produkcji spełnia wysokie wymagania techniczne, a także jest trwałe i łatwe w utrzymaniu.
Transparentne powłoki uwydatniają naturalny kolor i strukturę drewna. Okna wykonane z tego surowca zachwycają klasycznym wyglądem. Obowiązkowo, stosowane są w przypadku rewitalizacji obiektów zabytkowych. Z powodzeniem znajdują zastosowanie również w nowoczesnych obiektach architektonicznych.

Specjalistyczne preparaty używane do impregnacji drewna, głęboko wnikają w jego strukturę, uszczelniając pory i skutecznie zabezpieczając przed działaniem warunków atmosferycznych.

Przeczytaj artykuł na naszym blogu: NA taras i NA balkon. Drzwi unoszono-przesuwne


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Głębokość zabudowy 173mm, 214mm
Współczynnik przenikania ciepła brak danych
Uszczelnienie EPDM
Dostępne grubości zespoleń szyb 24 mm - 55 mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4 (Rw=31dB, Lt=80%, g=63%)
Budowa profili Kantówka klejona warstwowa
Standardowa klamka Systemowa
Certyfikaty CE, ITB, ITT, FSC
Termin realizacji Od 8 tygodni

.

Drzwi drewniane na wymiar

Oferujemy możliwość określenia wymiarów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednej sztuki.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile ozdobne i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe
X