Salamander

Salamander

HST

Drzwi unoszono-przeuwne Salamander HST

Profil HST Salamandra dedykowany jest do tworzenia wielkowymiarowych przeszkleń. Takie unoszono-przesuwne drzwi to nowatorskie rozwiązanie dla biur czy obiektów przemysłowych, ale także dla nowoczesnych budynków mieszkalnych. Cała konstrukcja oparta jest na ramie o głębokości 172 mm oraz skrzydle, którego głębokości odpowiadają parametrom profila Salamander Streamline 76.

Lekkość i funkcjonalność

System porusza się po aluminiowych prowadnicach, a konstrukcja wózków jezdnych powoduje, że przesuwanie potężnych skrzydeł (max. ciężar skrzydła 400 kg) odbywa się bez żadnego wysiłku. Zaletą drzwi przesuwnych jest możliwość zastosowania na małej powierzchni, nie jest konieczna dodatkowa przestrzeń na otwieranie skrzydeł, ponieważ w tym systemie nasuwają się one jedno na drugie.

Nowoczesność

System Salamander HST o głębokości zabudowy ramy 172mm oraz głębokości skrzydła 76mm pozwala na budowę drzwi do wysokości 2,5 m i szerokości aż 6 m. Ponadczasowy design idealnie pasuje do nowoczesnego i wymagającego budownictwa.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.

 Pobierz PDF: Katalog innych systemów

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy  172mm
Liczba komór   5 komór
Współczynnik przenikania ciepła  Uf = 2,0 W/m2*K
Klasa profilu  B
Uszczelnienie  Podwójne, szary/czarny
Dostępne grubości zespoleń szyb  24 mm - 48 mm
Szklenie standardowe  4/16Ar/4 (Rw=32dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka  Hoppe Secustic
Grubość stali  1,5 - 2,0 mm
Barwiony profil dla kolorów 2s.  Tak: brązowy, biały, karmelowy
Gwarancja  5 lat na całe okno
Certyfikaty  CE, CEKAL (na szybę)
Termin realizacji  Od 2 tygodni

.

Drzwi na wymiar i według specyfikacji

Dostosowujemy drzwi do specyfikacji klienta. Klient ma możliwość określenia wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Mocna konstrukcja profili oraz stalowe wzmocnienia komór, gwarantują optymalną statykę i pozwalają na produkowanie drzwi również o dużych gabarytach. Bogactwo rozwiązań technicznych umożliwia realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli w pełni zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednej sztuki.

• Kolorystyka okien   WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien    WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi   WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – Salamander Window & Door Systems S.A.

Marka wchodzi w skład niemieckiej grupy Salamander Industrie-Produkte GmbHl, przedsiębiorstwa aktywnie działającego na rynku międzynarodowym od 30 lat. Od 20 lat obecna na rynku polskim - produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie we Włocławku.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe
X