Schüco

Schüco
HST

Drzwi unoszono - przesuwne HST to nowatorskie i funkcjonalne rozwiązanie dla domów, biur i obiektów przemysłowych. Profile HST to rozwiązanie Schüco dedykowane do tworzenia wielkogabarytowych, szklanych powierzchni.

Drzwi unoszono-przesuwne

Drzwi unoszono-przesuwne produkujemy w oparciu o profile CT70 lub SI82. System HST może być wyposażony w dwie szyny, które umożliwiają wygodne otwieranie skrzydeł. Otwierane i nieotwierane skrzydła mogą być zestawiane w różne konstrukcje.  Specjalny mechanizm unoszono – przesuwny, zintegrowany ze sterującą drzwiami klamką, zapewnia płynny ruch skrzydła po szynie. Skrzydła z podwójnymi szybami uszczelnione są z obu stron gumą EPDM o wysokiej wytrzymałości.

Zalety systemu HST

System unoszono-przesuwny można stosować na ograniczonej powierzchni, ponieważ nie jest konieczna dodatkowa przestrzeń na otwieranie skrzydeł. Nisko progowa konstrukcja HST nie tworzy barier komunikacyjnych. Ogromna szklana powierzchnia umożliwia maksymalne doświetlenie pomieszczenia. Niewątpliwą zaletą jest również zgodność z nowoczesnymi trendami architektonicznymi.

Drzwi unoszono-przesuwne o dobrej izolacji termicznej

Drzwi przesuwne w systemie HST skutecznie chronią przed zimnem, dzięki zastosowaniu głębokiego, 5-komorowego profilu, termicznie izolowanych progów, wysokiej jakości dwukomorowych przeszkleń z oraz innowacyjnego systemu uszczelnień.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 167mm
Liczba komór 5 komór
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 1,9 W/m2*K
Klasa profilu B
Uszczelnienie EPDM, szary/czarny
Dostępne grubości zespoleń szyb 24 mm - 40mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4   (Rw=29dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka Siegenia
Grubość stali Skrzydlo 2mm; aluminiowy profil w ramie.
Barwiony profil dla kolorów 2s. Tak: brązowy rdzeń pod okleiną
Gwarancja 5 lat na całe okno
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 4 tygodni

.

Drzwi unoszono-przesuwne na wymiar i według specyfikacji

Dostosowujemy drzwi unoszono-przesuwne do specyfikacji klienta. Klient ma możliwość określenia wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Opcja customizacji, czyli w pełni zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednej sztuki.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka drzwi Schüco   WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – Schüco International KG

Producent profili PVC Schüco - logo

Wiodący, światowy producent systemów okien, drzwi i fasad, od ponad 70 lat obecny na rynku. Globalna organizacja, zatrudniająca niemal 5 tys. pracowników i posiadająca sieć 12 tys. partnerów, specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań, spełniających najwyższe standardy funkcjonalności i wzornictwa. Produkty Schüco zastosowano w wielu znanych obiektach na całym świecie, m.in. na Uniwersytecie w Cambridge, w jednym z najwyższych drapaczy chmur w Dubaju - Hotel Park Place oraz w koreańskiej stacji badawczej na Antarktydzie.


Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe