Okna aluminiowe

Okna aluminiowe
GENESIS 75

economy new

Trójkomorowy system okienno-drzwiowy o podwyższonej izolacyjności termicznej.

Ciepłe okna aluminiowe

W systemie Genesis 75 zastosowano nowoczesne materiały izolacyjne, będące obecnie nowością na rynku. Obok klasycznej okiennej uszczelki centralnej zaprojektowano dodatkową uszczelkę termiczną. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskano bardzo wysoką szczelność okien w kwestii przepuszczalności powietrza, jak i wodoszczelności.
Współczynnik przenikania ciepła dla modelu Genesis może wynosić nawet Uf = 0.84 W/m2*K. System okienno-drzwiowy Genesis 75 ustanawia nowy standard izolacyjności, przy zachowaniu najwyższej ergonomii użytkowania.

Genesis 75 - wiele możliwości zastosowania

Profil Genesis 75 bazuje na kształtownikach ram o głębokości 75 mm, dzięki którym można konstruować różne typy okien, drzwi zewnętrznych i witryn. Z tego powodu często stosowany jest w budynkach użyteczności publicznej. Jednak dzięki swoim energooszczędnym właściwościom równie chętnie sięgają po niego inwestorzy w projektach indywidualnych.

Okna aluminiowe z grubym szkleniem

Szklenie o grubości od 24 mm do 56 mm jest mocowane i uszczelniane we wrębach skrzydeł przy użyciu listew przyszybowych z kształtowników aluminiowych oraz wytrzymałych uszczelek, wykonanych z gumy EPDM.

Modny design okna

Dzięki zastosowaniu różnych wykończeń profili konstrukcja okna nabiera indywidualnego charakteru, a szeroki wybór kolorów z palety RAL oraz możliwość wyboru kolorów drewnopodobnych i strukturalnych, nadaje nowatorskiego wyglądu i estetyki efektu końcowego.

Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 75mm
Współczynnik przenikania ciepła Uf od 0.84 W/m2*K
Rodzaj profilu ciepły
Uszczelnienie Podwójne środkowe z EPDM
Dostępne grubości zespoleń szyb 1 mm – 51 mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4 (Rw=31dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka systemowa MASTER
Gwarancja 2 lata
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 4 tygodni

.

Okna aluminiowe na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia  wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Mamy doświadczenie w produkcji okien z łukami, okien trójkątnych, trapezowych oraz okien okrągłych. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Istnieje możliwość zastosowania dodatkowego władku dociepleniowego - podszybowego lub w środku profilu.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent aluminiowych profili do okien– Aliplast

Producent aluminiowych profili do okien– Aliplast - logo

Koncern Aliplast należy do czołówki europejskich producentów systemów aluminiowych dla budownictwa. Od początku swojej działalności, czyli od 1984 r., firma stawia na ekspansywny rozwój, najwyższą jakość produktów oraz innowacyjność technologiczną. Aliplast należy do międzynarodowej Corialis Group (Core Innovative Aluminium Integrated Solutions). Grupa zatrudnia ponad 1300 pracowników i generuje obroty w wysokości około 300 milionów euro. Polski Aliplast Sp. z o.o., działa na rynku od 2002 r. i wciąż dynamicznie się rozwija. Spółka zdobyła wiele nagród, m.in.: Diamenty Forbesa 2013, Gazele Biznesu 2006 na Lubelszczyźnie, wyróżnienie w rankingu "Wehikuły czasu", organizowanym przez „Gazetę Prawną” i inne.Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe