Rehau

Rehau

GENEO PHZ MD

energo+ passiv+

Innowacyjny system Geneo PHZ spełnia najwyższe wymagania odnośnie ochrony cieplnej i jest certyfikowany przez Instytut Domów Pasywnych w Darmstatt.

Certyfikowane okna do domów pasywnych

System Geneo PHZ reprezentuje unikatową technologię okien energooszczędnych. Współczynnik przenikania ciepła został zredukowany  do poziomu Uf = 0,75W/m2*K, dzięki czemu okna Geneo PHZ dedykowane są do domów pasywnych. Doskonałe parametry efektywności energetycznej osiągnięto poprzez zastosowanie ciepłego, sześciokomorowego profilu o głębokości 86 mm oraz wypełnienie komór wewnętrznych wkładkami ocieplającymi. Dodatkową izolację cieplną zapewnia gruba, 3 milimetrowa ścianka profilu (okna klasy A) i specjalny system uszczelnienia, wzbogacony solidną, środkową uszczelką z wytrzymałej gumy EPMD. Profil wykonany jest z tworzywa RAU-FIPRO. Ten innowacyjny materiał, zawierający włókno szklane, posiada bardzo dobre właściwości statyczne i nie ulega odkształcaniu. W profilach wykonanych z tworzywa RAU-FIPRO nie ma potrzeby stosowania wzmocnień stalowych. Stalowe kształtowniki były powodem powstawania mostków termicznych. Dzięki ich wyeliminowaniu, można było zredukować współczynnik przenikania ciepła.

Modne i funkcjonalne okna

Bogata paleta kolorów oraz szeroki wybór profili dodatkowych, sprawiają, że okno można łatwo dostosować do indywidualnego gustu oraz potrzeb montażowych i architektonicznych.

Solidność i bezpieczeństwo

Bardzo dobrą statykę okien oraz ochronę przed włamaniem zapewnia tworzywo RAU-FIPRO, z którego wykonano rdzeń profilu i które z powodzeniem zastępuje wzmocnienia stalowe. Trwałość konstrukcji zwiększa też system zintegrowanych wzmocnień (IVS). Wysokiej jakości okucia oraz głębokie osadzenie szyby w profilu sprawiają, że okna są solidne i odporne na uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne.

Okna trwałe i łatwe w utrzymaniu

Profile REHAU wykonane są z granulatu RAU-PVC najlepszej klasy, który jest przyjazny środowisku i może być poddawany recyclingowi. Gładka powierzchnia profili, odznaczających się wysoką jakością wykonania HDF (High Definition Finishing), łatwo poddaje się pielęgnacji i czyszczeniu. Dodatkowym udogodnieniem jest ukośna podstawa wrębu ościeżnicy, która ułatwia odprowadzanie wody i utrzymanie okna w czystości.

Okna z łukami, trójkątne okna, trapezy, koła

System profili REHAU umożliwia wykonanie okien w nietypowych kształtach. Mamy doświadczenie w produkcji okien z łukami, okien trójkątnych, trapezowych oraz okien okrągłych.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 86mm
Liczba komór 6 komór
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 0,75 W/m2*K
Klasa profilu A
Uszczelnienie Potrójne środkowe z EPDM, szary/czarny
Dostępne grubości zespoleń szyb 24 mm - 52mm
Szklenie standardowe 4/12Ar/4/12Ar/4 (Rw=32dB, Lt=71%,
g=50%)
Standardowa klamka Hoppe Secustic
Grubość stali Rau-Fipro
Barwiony rdzeń profilu dla kolorów 2s. Tak: brązowy rdzeń pod okleiną
Gwarancja 5 lat kolor; 10 lat białe
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 3 tygodni

.

Okna pvc na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia  wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – REHAU

W roku 1948 w miejscowości „Rehau” Helmut Wagner założył przedsiębiorstwo rodzinne pod nazwą Rehau. Działająca w obszarze przetwórstwa polimerów firma, produkuje systemy okienne z pvc w oparciu o własne innowacyjne rozwiązania technologiczne. Pierwszy oddział firmy poza Europą powstał 1962 roku w Montrealu w Kanadzie. Obecnie istnieje na świecie 170 zakładów produkcyjnych zatrudniających 15 000 pracowników na całym świecie.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe