FIRMA

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu!

Przekonaj się, że dzięki współpracy z Aikon Distribution zaoszczędzisz

swój czas i pieniądze.

KIM JESTEŚMY?

W Aikon Distribution specjalizujemy się w dystrybucji stolarki otworowej na rynki Unii Europejskiej. Firma powstała w 2009 roku, jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie firm europejskich w zakresie kompleksowej obsługi dostarczania stolarki otworowej.

Posiadamy  najszerszy na rynku asortyment, który obejmuje: okna z pvc, aluminium, drewna, rolety, parapety, żaluzje, drzwi wejściowe, bramy garażowe i inne. Firmę tworzą doświadczeni specjaliści z branży okiennej.

Starannie dobierając asortyment i jego dostawców, możemy zagwarantować naszym Klientom, doskonałą jakość produktów i profesjonalną współpracę handlową. Dzięki temu, staliśmy się wiodącym dystrybutorem w branży okiennej.

DLACZEGO?

Już od 2004 roku, zbierając doświadczenia handlowe w branży okiennej, spotykaliśmy się z wieloma potrzebami Klientów. Szybko zauważyliśmy, że jeden producent nie jest w stanie zaspokoić różnych wymagań Klientów. Nie jest również na tyle elastyczny, by dopasowywać swój tok produkcji do specyficznych wymagań każdego z nich.

Dlatego, w 2009 roku, stworzyliśmy spółkę Aikon Distribution dając Klientom swobodę wyboru wyselekcjonowanego asortymentu, w jednym miejscu.

Rozumiejąc jakie są potrzeby naszych kontrahentów, misją naszej firmy stało się:

Umożliwienie Klientom z terenu Unii Europejskiej dostępu do szerokiego asortymentu stolarki otworowej polskich producentów. Misję tą realizujemy poprzez fachowe doradztwo, precyzyjny wybór producentów oraz szybką i bezpieczną dostawę towaru.

Zapraszamy do współpracy.