Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Exakt

bestseller economy

Rolety zewnętrzne naokienne

Rolety zewnętrzne naokienne są wygodnym rozwiązaniem, stosowanym w już istniejących oraz nowopowstających budynkach. Konserwacja rolet przeprowadzana jest od wnętrza mieszkania.

Rolety na wymiar

System Exte Exakt umożliwia produkcję rolet dopasowanych do wymiaru okna. Maksymalna powierzchnia pancerza Alukon M 328 wynosi 5,8 mkw. W przypadku zastosowania pancerza Alukon MY 442, wymiar graniczny wzrasta do 8,5 mkw.

Łatwy montaż

Możliwość integracji rolety z oknem przed montażem ułatwia pracę montażyście. W zestawie z roletą oferujemy adapter uniwersalny z pvc w kolorze białym.

Rolety zewnętrzne z moskitierą

W systemie Exakt możliwa jest integracja rolety z moskitierą. Moskitiera w kolorze szarym znajduje się po zewnętrznej stronie pancerza. Zestaw wyposażony jest w podwójne prowadnice żaluzji i siatki wraz ze szczotkami. Listwa końcowa siatki moskitiery posiada uszczelkę szczotkową. Po zwinięciu moskitiery, siatka chowa się całkowicie w kasecie rolety.

Rolety Exte

Niemiecka firma EXTE - Extrudertechnik GmbH stosuje innowacyjne rozwiązania w zakresie sprzętu okiennego i skrzyń roletowych. Na rynku istnieje nieprzerwanie od 1959 r. Atutem przedsiębiorstwa są duże oddziały konstrukcyjne i rozwojowe, nowoczesne maszyny oraz konkurencyjne ceny.


Pobierz PDF: Katalog rolet zewnętrznych

Rodzaj rolety naokienna
Klapa rewizyjna czoło skrzynki
Skrzynka kształt prosty 90°, pvc
Skrzynka: szer x wys (mm) 181x156, 206x181, 245x220
Skrzynka z moskitierą: szer x wys (mm) 199x156, 224x181, 263x220
Pancerz Alukon, Aluprof
Prowadnica pvc, alu
Moskitiera opcjonalnie: po zewnętrznej stronie pancerza
Termin realizacji od 2 tyg.
Kolorystyka pancerza kolornik Alukon, Aluprof
Kolorystyka skrzynki i prowadnic kolornik EXTE, RAL (dla prowadnic alu)
Maksymalna głębokość ramy okna -
Certyfikat CE

.

Czytaj na naszym blogu: Zewnętrzna przesłona do okien - roleta

Pancerze do rolet

  • Pancerz Alukon, Aluprof    WIĘCEJ

Systemy sterowania

  • Rolety ze sterowaniem manualnym : w standardzie dostępny jest zwijacz taśmy mini, biały lub brązowy.
  • Rolety z napędem elektrycznym    WIĘCEJ
  • Rolety IO – Somfy    WIĘCEJ

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Łagiewnickiej 25, w celu wysłania odpowiedzi na powyższe zapytanie oraz przesyłania treści marketingowych i handlowych na mój adres e-mail, podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres:mail@aikondistribution.pl,spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.*
* pola obowiązkowe