Rehau

Rehau
EURO DESIGN 70

design

Profil okienny o klasycznym kształcie, wykonany z wysokiej jakości tworzywa PVC. Pięciokomorowa budowa profili oraz wysoka termoizolacyjność, bardzo dobrze chronią wnętrze mieszkania przez niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Modne i funkcjonalne okna

W modelu Euro Design 70 dostępne są opcjonalnie trzy różne profile skrzydła -  niezlicowane, półzlicowane lub zaokrąglone. Bogata paleta kolorów oraz szeroki wybór profili dodatkowych, sprawiają, że okno można łatwo dostosować do indywidualnego gustu oraz potrzeb montażowych i architektonicznych.

Solidność i bezpieczeństwo

Bardzo dobrą statykę okien oraz ochronę przed włamaniem zapewniają wzmocnione, ocynkowane profile stalowe o grubości 1,5-2 mm. Wysokiej jakości okucia oraz głębokie osadzenie szyby w profilu sprawiają, że okna są solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Okna trwałe i łatwe w utrzymaniu

Profile REHAU wykonane są z najlepszej klasy granulatu PVC, który jest przyjazny środowisku i może być poddawany recyclingowi. Gładka powierzchnia profili, odznaczających się wysoką jakością wykonania, łatwo poddaje się pielęgnacji i czyszczeniu. Dodatkowym udogodnieniem jest ukośna podstawa wrębu ościeżnicy, która ułatwia odprowadzanie wody i utrzymanie okna w czystości.

Okna z łukami, trójkątne okna, trapezy, koła

System profili REHAU umożliwia wykonanie okien w nietypowych kształtach. Mamy doświadczenie w produkcji okien z łukami, okien trójkątnych, trapezowych oraz okien okrągłych.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 70mm
Liczba komór 5 komór
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 1,4 W/m2*K
Klasa profilu B
Uszczelnienie Podwójne zewnętrzne z EPDM, szary/czarny
Dostępne grubości zespoleń szyb 24 mm - 40 mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4 (Rw=29dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka Hoppe Secustic
Grubość stali 1,5 - 2,0 mm (zamknięta w ramie
Barwiony rdzeń profilu dla kolorów 2s. Tak: brązowy rdzeń pod okleiną
Gwarancja 5 lat na całe okno
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 3 tygodni

.

Okna pvc na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia  wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – REHAU

W roku 1948 w miejscowości „Rehau” Helmut Wagner założył przedsiębiorstwo rodzinne pod nazwą Rehau. Działająca w obszarze przetwórstwa polimerów firma, produkuje systemy okienne z pvc w oparciu o własne innowacyjne rozwiązania technologiczne. Pierwszy oddział firmy poza Europą powstał 1962 roku w Montrealu w Kanadzie. Obecnie istnieje na świecie 170 zakładów produkcyjnych zatrudniających 15 000 pracowników na całym świecie.


Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe