Okna aluminiowe

Okna aluminiowe
ECONOLINE

economy

Zimne profile Econoline, pozbawione izolacji termicznej, przeznaczone są do konstruowania zewnętrznych lub wewnętrznych przegród, złożonych z przeszkolonych elementów stałych oraz drzwi i okien.

Przeszklone ściany działowe

Profil Econoline dedykowany jest do budowania przeszklonych segmentów ścian działowych w obiektach komercyjnych i przemysłowych. Segmenty te można łączyć z systemowymi oknami i drzwiami rozwiernymi, przesuwnymi i wahadłowymi.

Modny design okna

Nowoczesny materiał, jakim jest tworzywo metaliczne, niemal nieskończona paleta kolorów RAL z gładkim lub strukturalnym wykończeniem oraz szeroki wybór profili dodatkowych, sprawiają, że aluminiowe drzwi i okna oraz wielkopowierzchniowe segmenty ze szkła i aluminium są modnym motywem architektonicznym.

Głębokie profile aluminiowe

Profile w systemie Econoline mają 51 mm głębokości, czyli o 6 mm więcej od standardowych profili dostępnych na rynku. Takie rozwiązanie daje większą swobodę projektowania architektom, jest również wygodniejsze dla wykonawców.

Okna aluminiowe z pojedynczymi lub podwójnymi szybami

Szyby pojedyncze lub pakiety  szyb o grubości od 3 mm do 38 mm są mocowane i uszczelniane we wrębach skrzydeł przy użyciu listew przyszybowych z kształtowników aluminiowych oraz wytrzymałych uszczelek, wykonanych z gumy EPDM.

Aluminiowe okna z łukami, trójkątne okna, trapezy, koła

System profili Aliplast umożliwia wykonanie okien w nietypowych kształtach. Mamy doświadczenie w produkcji okien z łukami, okien trójkątnych, trapezowych oraz okien okrągłych.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 51mm
Współczynnik przenikania ciepła Brak badań - profil zimny
Rodzaj profilu zimny
Uszczelnienie Podwójne środkowe z EPDM
Dostępne grubości zespoleń szyb 3 mm – 38 mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4 (Rw=31dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka systemowa MASTER
Gwarancja 2 lata
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 4 tygodni

.

Okna aluminiowe na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia  wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent aluminiowych profili do okien– Aliplast

Producent aluminiowych profili do okien– Aliplast - logo

Koncern Aliplast należy do czołówki europejskich producentów systemów aluminiowych dla budownictwa. Od początku swojej działalności, czyli od 1984 r., firma stawia na ekspansywny rozwój, najwyższą jakość produktów oraz innowacyjność technologiczną. Aliplast należy do międzynarodowej Corialis Group (Core Innovative Aluminium Integrated Solutions). Grupa zatrudnia ponad 1300 pracowników i generuje obroty w wysokości około 300 milionów euro. Polski Aliplast Sp. z o.o., działa na rynku od 2002 r. i wciąż dynamicznie się rozwija. Spółka zdobyła wiele nagród, m.in.: Diamenty Forbesa 2013, Gazele Biznesu 2006 na Lubelszczyźnie, wyróżnienie w rankingu "Wehikuły czasu", organizowanym przez „Gazetę Prawną” i inne.


Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe