Okna drewniane

Okna drewniane

ECOLINE + ALUMINIUM

design+

Okna i drzwi drewniane z nakładką aluminiową wyposażone są w trójwarstwowo klejone ramy, co zapewnia im dużą odporność na działnie czynników atmosferycznych. Nowoczesny design oraz szeroka paleta kolorów RAL sprawiają, że okna drewniano-aluminiowe doskonale komponują się z różnymi typami elewacji. System Ecoline to gwarancja dobrej ceny na okna drewniano - aluminiowe.

Okna drewniane

Drewno to materiał emanujący pięknem i energią, od wieków wykorzystywany do produkcji okien. Sprawdzone, naturalne tworzywo które dzięki coraz nowocześniejszym technologiom produkcji spełnia wysokie wymagania techniczne, a także jest trwałe i łatwe w utrzymaniu.

Transparentne powłoki uwydatniają naturalny kolor i strukturę drewna. Okna wykonane z tego surowca zachwycają klasycznym wyglądem. Obowiązkowo, stosowane są w przypadku rewitalizacji obiektów zabytkowych. Z powodzeniem znajdują zastosowanie również w nowoczesnych obiektach architektonicznych.

Specjalistyczne preparaty używane do impregnacji drewna, głęboko wnikają w jego strukturę, uszczelniając pory i skutecznie zabezpieczając przed działaniem warunków atmosferycznych.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 68mm
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 1,4 W/m2*K
Uszczelnienie Pojedyncze wewnętrzne z EPDM
Dostępne grubości zespoleń szyb 24 mm - 46 mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4 (Rw=31dB, Lt=80%, g=63%)
Budowa profili Kantówka klejona 3-warstwowa
Standardowa klamka Hoppe Secustic
Gwarancja 5 lat na konstrukcję
Certyfikaty CE, ITB, LTB, FSC
Inne wyposażenie standardowe Nakładka aluminiowa
Termin realizacji Od 8 tygodni

.

Okna drewniane na wymiar

Oferujemy możliwość określenia wymiarów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednej sztuki.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile ozdobne i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Łagiewnickiej 25, w celu wysłania odpowiedzi na powyższe zapytanie oraz przesyłania treści marketingowych i handlowych na mój adres e-mail, podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres:mail@aikondistribution.pl,spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.*
* pola obowiązkowe