Okna drewniane

Okna drewniane

DRZWI WEJŚCIOWE

Drewniane drzwi wejściowe to jedno z najbardziej klasycznych rozwiązań, doskonale korespondujące z domami zaaranżowanymi w stylu naturalnym lub retro.  Drzwi mogą być wykonane na profilu klejonym 3- lub 4-warstwowo. Dostępne głębokości zabudowy to: 68mm, 92mm. Drzwi wyposażone są w klamkę FAM oraz zasównicę automatyczną z trzema zapadkami.

Drewniane drzwi wejściowe

Drewno to materiał emanujący pięknem i energią, od wieków wykorzystywany do produkcji drzwi i okien. Sprawdzone, naturalne tworzywo które dzięki coraz nowocześniejszym technologiom produkcji spełnia wysokie wymagania techniczne, a także jest trwałe i łatwe w utrzymaniu.

Transparentne powłoki uwydatniają naturalny kolor i strukturę drewna. Drzwi i okna wykonane z tego surowca zachwycają klasycznym wyglądem. Obowiązkowo, stosowane są w przypadku rewitalizacji obiektów zabytkowych. Z powodzeniem znajdują zastosowanie również w nowoczesnych obiektach architektonicznych.

Specjalistyczne preparaty używane do impregnacji drewna, głęboko wnikają w jego strukturę, uszczelniając pory i skutecznie zabezpieczając przed działaniem warunków atmosferycznych.

Dekoracyjne drzwi wejściowe

Skrzydło drzwi wejściowych może być wypełnione wysokiej jakości szybą gładką, ornamentową, witrażem lub panelem termoizolacyjnym. Szeroki asortyment paneli, pokrytych dwustronną okładziną z naturalnego drewna (sosna, meranti, dąb), zaspokoi najbardziej wymagający gust. Różnorodne wzornictwo – od klasycznej elegancji, po nowoczesną funkcjonalność – obejmuje wypełnienia pełne i łączone ze szkleniem. Wszystkie modele odznaczają się wysokiej jakości wykonaniem, bogactwem elementów wzorniczych i różnorodnością wykończeń. Ciekawą alternatywę dla witraży stanowią kraty ozdobne, nakładane na szyby (opcja za dopłatą).


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Głębokość zabudowy 68mm, 92mm
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 1,4 - 1,0 W/m2*K
Uszczelnienie Pojedyncze zewnętrzne z EPDM
Dostępne grubości zespoleń szyb 10 mm - 46 mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4 (Rw=31dB, Lt=80%, g=63%)
Budowa profili Kantówka klejona 3- 4 -warstwowa
Standardowa klamka FAM
Gwarancja 5 lat
Certyfikaty CE, ITB, ITT, FSC
Inne wyposażenie standardowe Okapnik przylgowy
Termin realizacji Od 6 tygodni

.

Drzwi drewniane na wymiar

Oferujemy możliwość określenia wymiarów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednej sztuki.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien    WIĘCEJ
• Profile ozdobne i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe