Salamander

Salamander

DRZWI WEJŚCIOWE

Drzwi wejściowe

System Salamander umożliwia zaprojektowanie nietuzinkowych i dostosowanych do indywidualnego gustu drzwi wejściowych. Wysokiej jakości profil pvc dostępny jest w wielu kolorach oraz z różnymi wariantami wypełnienia.

Drzwi wejściowe Salamander – wiele możliwości

Atutem drzwi Salamander jest dobra jakość, trwałość i możliwość dostosowania projektu do potrzeb klienta. Drzwi wejściowe produkowane w oparciu o profile Streamline 76 mogą być otwierane do wewnątrz i na zewnątrz. Oferujemy możliwość zastosowania niskiego progu o wys. 20 mm lub systemu całkiem bezprogowego. Typowe wyposażenie drzwi wejściowych obejmuje: zasuwnicę, 3- lub 5-punktowy zamek oraz możliwość wyboru mechanizmu otwierającego. Dostępne opcje to dwustronna klamka lub pochwyt oraz klamko-pochwyt.

Różne kolory drzwi pvc

Drzwi wejściowe, wykonane z tworzywa pvc dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Paleta kolorów obejmuje okleiny drewnopodobne oraz jednolite barwy.

Bogaty wybór wypełnień

System Salamander umożliwia zaprojektowanie nietuzinkowych drzwi wejściowych. Wybrany profil pvc może być wypełniony wysokiej jakości gładką szybą, szybą z ornamentem lub panelem dekoracyjnym. Posiadamy kilkaset modeli paneli dekoracyjnych, wykonanych z wysokogatunkowego PVC, HPL oraz ALU. Szeroki asortyment, obejmujący różnorodne wzornictwo – od klasycznej elegancji, po nowoczesny minimalizm – zaspokoi najbardziej wymagający gust.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.

Pobierz PDF: Katalog innych systemów

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy  76mm
Liczba komór   5 komór
Współczynnik przenikania ciepła  Uf = 1,3 W/m2*K
Klasa profilu  B
Uszczelnienie  Podwójne, szary/czarny
Dostępne grubości zespoleń szyb  48 mm - 60 mm
Szklenie standardowe  4/16Ar/4 (Rw=32dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka  Hoppe Secustic
Grubość stali  1,5 - 2,0 mm
Barwiony profil dla kolorów 2s.  Tak: brązowy, biały, karmelowy
Gwarancja  5 lat na całe okno
Certyfikaty  CE, CEKAL (na szybę)
Termin realizacji  Od 2 tygodni

.

Drzwi na wymiar i według specyfikacji

Dostosowujemy drzwi do specyfikacji klienta. Klient ma możliwość określenia wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Mocna konstrukcja profili oraz stalowe wzmocnienia komór, gwarantują optymalną statykę i pozwalają na produkowanie drzwi również o dużych gabarytach. Bogactwo rozwiązań technicznych umożliwia realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli w pełni zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednej sztuki.

• Kolorystyka okien   WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien    WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi   WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – Salamander Window & Door Systems S.A.

Marka wchodzi w skład niemieckiej grupy Salamander Industrie-Produkte GmbHl, przedsiębiorstwa aktywnie działającego na rynku międzynarodowym od 30 lat. Od 20 lat obecna na rynku polskim - produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie we Włocławku.


Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe