Rehau

Rehau

DRZWI UNOSZONO-PRZESUWNE HST

Drzwi unoszono-przesuwne to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, dostępne w systemie Rehau. Przesuwne skrzydło otwiera się równolegle do elementu stałego, dlatego można je zastosować na mniejszej powierzchni niż drzwi rozwierne. Solidne profile pozwalają na tworzenie dużych, przeszklonych konstrukcji.

Drzwi unoszono - przesuwne HST

Drzwi unoszono-przesuwne są wyposażone w dwie szyny, które umożliwiają wygodne otwieranie skrzydeł. Otwierane i nieotwierane skrzydła mogą być zestawiane w różne konstrukcje. Specjalny mechanizm unoszono – przesuwny, zintegrowany ze sterującą drzwiami klamką, zapewnia płynny ruch skrzydła po szynie. Skrzydła z podwójnymi szybami uszczelnione są z obu stron gumą EPDM o wysokiej wytrzymałości.

Drzwi unoszono-przesuwne o dobrej izolacji termicznej

Drzwi unoszono - przesuwne w systemie Rehau skutecznie chronią przed zimnem, dzięki zastosowaniu głębokiego  profilu, termicznie izolowanych progów, wysokiej jakości dwuszybowych przeszkleń z oraz innowacyjnego systemu uszczelnień.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 203mm
Liczba komór 5 komór
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 1,8 W/m2*K
Klasa profilu A
Uszczelnienie EPDM, szary/czarny
Dostępne grubości zespoleń szyb 24 mm - 40mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4 (Rw=29dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka Siegenia
Grubość stali skrzydło 2mm; aluminiowy profil w ramie
Barwiony rdzeń profilu dla kolorów 2s. Tak: brązowy rdzeń pod okleiną
Gwarancja 5 lat na całe okno
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 4 tygodni

.

Drzwi unoszono-przesuwne na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia  wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie drzwi również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednej sztuki.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka   WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – REHAU

W roku 1948 w miejscowości „Rehau” Helmut Wagner założył przedsiębiorstwo rodzinne pod nazwą Rehau. Działająca w obszarze przetwórstwa polimerów firma, produkuje systemy okienne z pvc w oparciu o własne innowacyjne rozwiązania technologiczne. Pierwszy oddział firmy poza Europą powstał 1962 roku w Montrealu w Kanadzie. Obecnie istnieje na świecie 170 zakładów produkcyjnych zatrudniających 15 000 pracowników na całym świecie.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Łagiewnickiej 25, w celu wysłania odpowiedzi na powyższe zapytanie oraz przesyłania treści marketingowych i handlowych na mój adres e-mail, podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres:mail@aikondistribution.pl,spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.*
* pola obowiązkowe