HPL Vizual

HPL Vizual

Dodatki

Dodatki i akcesoria

Dodatki do wypełnień drzwiowych są wykonane z wysokiej jakości materiałów i odznaczają się starannym wykończeniem powierzchni. Wybrane akcesoria montowane są w panelu podczas produkcji rdzenia. 

Dostępne dodatki:

  • Wizjer – klasyczny wizjer drzwiowy, dostępny w czterech kolorach: złoto, chrom, brąz, biel. Miejsce montażu wizjera ustalane jest przed produkcją. W tym celu należy określić wysokość od dolnej krawędzi wypełnienia.
  • Kołatka – do wyboru jest kilkanaście modeli kołatek klasycznych i nowoczesnych, wykonanych z lakierowanego mosiądzu. Linia kolorystyczna obejmuje: złoto, brąz i satinato.
  • Wrzutka na listy - dostępna w czterech kolorach: złoto, srebro, brąz, biel.
  • Szyby dekoracyjne – dostępnych jest kilkanaście modeli szyb ornamentowych, wykonanych z wysokiej jakości szkła. Różnorodność stylistyczna, obejmująca wzory geometryczne, motywy inspirowane naturą, klasyczne zdobienia i minimalistyczne formy, gwarantuje szeroki wybór, adekwatny do różnych stylów architektonicznych oraz indywidualnych gustów.

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Łagiewnickiej 25, w celu wysłania odpowiedzi na powyższe zapytanie oraz przesyłania treści marketingowych i handlowych na mój adres e-mail, podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres:mail@aikondistribution.pl,spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.*
* pola obowiązkowe