ABS Classic

ABS Classic
Dodatki

Dodatki i akcesoria

Dodatki do wypełnień drzwiowych są wykonane z wysokiej jakości materiałów i odznaczają się starannym wykończeniem powierzchni. Wybrane akcesoria montowane są w panelu podczas produkcji rdzenia. 

Dostępne dodatki:

  • Wizjer – klasyczny wizjer drzwiowy, dostępny w czterech kolorach: złoto, chrom, brąz, biel. Miejsce montażu wizjera ustalane jest przed produkcją. W tym celu należy określić wysokość od dolnej krawędzi wypełnienia.
  • Kołatka – do wyboru jest kilkanaście modeli kołatek klasycznych i nowoczesnych, wykonanych z lakierowanego mosiądzu. Linia kolorystyczna obejmuje: złoto, brąz i satinato.
  • Wrzutka na listy - dostępna w czterech kolorach: złoto, srebro, brąz, biel.
  • Szyby dekoracyjne – dostępnych jest kilkanaście modeli szyb ornamentowych, wykonanych z wysokiej jakości szkła. Różnorodność stylistyczna, obejmująca wzory geometryczne, motywy inspirowane naturą, klasyczne zdobienia i minimalistyczne formy, gwarantuje szeroki wybór, adekwatny do różnych stylów architektonicznych oraz indywidualnych gustów.

Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe