Aluplast

Aluplast

DODATKI

Profile dodatkowe i akcesoria

Okucia

Stosujemy wysokiej klasy okucia renomowanych firm: Maco, Roto i WinkHaus. Zasuwnice ze zintegrowanymi mechanizmami klamek wykonane są z jakościowych materiałów. Funkcjonalność i trwałość okuć potwierdzają atesty.

Profile montażowe

Profile dodatkowe umożliwiają indywidualne rozwiązania montażowe. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór płaskowników, kątowników, łączników i poszerzeń.

Nawiewniki

Nawiewniki wrębowe umożliwiają mikrowentylację, czyli kontrolowany przepływ powietrza. Świeże powietrze z zewnątrz doprowadzane jest do przestrzeni pomiędzy ramą i skrzydłem, gdzie dochodzi do wyrównania temperatur. Cieplejsze powietrze unosi się do góry i poprzez specjalnie wyprofilowany nawiewnik przedostaje do wnętrza budynku. Równocześnie z budynku odprowadzane jest zużyte powietrze. Stosowanie nawiewników pozwala wietrzyć pomieszczenie bez ryzyka przeciągu czy gwałtownej różnicy temperatur.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.

Uszczelki do okien

Wysokiej jakości guma EPDM (terpolimer etylenowo-propylenowo-dienowy) jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, czyli ozonu, wody oraz wysokich temperatur (do +110 °C). Zachowuje również elastyczność w niskich temperaturach (do -40 °C). Uszczelki dostępne są w kolorze szarym i czarnym.

Parapety

Parapet to dodatkowy element wpływający na funkcjonalność i estetykę okna. Oferujemy szeroki wybór parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, wykonanych z PVC lub aluminium. Parapety można okleinować na wybrany kolor z palety Aluplasta lub, w przypadku parapetów aluminiowych, malować na dowolny odcień z palety RAL.

Szprosy

Szprosy stanowią element dekoracyjny, który nadaje oknu niepowtarzalny wygląd. Najczęściej występują jako eleganckie białe lub drewnopodobne szczebliny na oknach utrzymanych w klasycznym lub rustykalnym stylu. Jednak architekci coraz częściej sięgają po ten detal, projektując nowoczesne budynki. Oferujemy szeroki wybór szprosów, które umożliwią podział szyb na dowolnie zaprojektowane kwatery. Dostępne są szprosy naklejane i wewnątrzszybowe, wykonane z PVC lub aluminium. Szeroka gama kolorów obejmuje: biel, okleiny drewnopodobne (dla szprosów z pvc) oraz wybrane kolory z palety RAL (dla szprosów aluminiowych). Możliwe jest również wykonanie szprosów w odcieniu złota.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Łagiewnickiej 25, w celu wysłania odpowiedzi na powyższe zapytanie oraz przesyłania treści marketingowych i handlowych na mój adres e-mail, podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres:mail@aikondistribution.pl,spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.*
* pola obowiązkowe