Schüco

Schüco
CT70 CLASSIC

design+

Schüco Corona CT 70 Classic

Innowacyjna forma profilu o bardzo dobrych parametrach technicznych. Nowoczesny kształt sprawia, że okna Schüco CT 70 Classic przyciągają uwagę projektantów i użytkowników.

Okna PVC Schüco – niemiecka jakość

Nowoczesna technologia oraz bardzo dobre materiały składają się na niemiecką jakość okien Schüco. Energooszczędne profile obniżają koszt eksploatacji nieruchomości oraz zwiększają jej wartość. Powierzchnia zewnętrzna okien, wykonanych z wysokiej klasy PVC jest gładka i odporna na działanie czynników atmosferycznych, co sprawia, że łatwo można ją utrzymać w niezmienionym stanie i czystości przez długie lata. Od wewnątrz profile wzmocnione są stalą, która zapewnia stabilność konstrukcji i przeciwdziała odkształcaniu.

Design i elegancja okien

Bogata paleta kolorystyczna, dostępność oklein gładkich i drewnopodobnych oraz szeroki wybór detali pozwalają nadać oknom indywidualny styl. Mało widoczne, jasnoszare uszczelki, bardzo dobrze komponują się z całością. Unikalną nowinką technologiczną jest metaliczna koloryzacja okien PVC (AutomotiveFinish).

Ciepłe okna PVC

Pięciokomorowy profil Corona CT 70 odznacza się dobrymi parametrami energooszczędnymi. Izolacyjność okna została zwiększona dzięki zastosowaniu głębokiej, 82-milimetrowej ramy. Podwójne uszczelnienie zewnętrzne, wykonane z wysokiej jakości gumy EPDM, zapewnia maksymalną ochronę przed wiatrem, deszczem i hałasem.

Podwójne szyby o zwiększonej powierzchni

Okna wykonane z profilu Corona CT 70 wyposażone są w podwójne, głęboko osadzone szyby. Niska rama zapewnia optymalne doświetlenie wnętrza.

Okna Schüco -  dobra cena

Oferujemy okna Schüco w konkurencyjnej cenie, dzięki produkowaniu ich w najlepszych polskich fabrykach. Klientom, którzy poszukują najtańszych rozwiązań, proponujemy okna Schüco w wariancie Eco. W budżetowej opcji ekologicznej, rdzeń profilu okiennego wykonany jest z recyklatu.

Okna z łukami, trójkątne okna, trapezy, koła

System profili Schüco umożliwia wykonanie okien w nietypowych kształtach. Mamy doświadczenie w produkcji okien z łukami, okien trójkątnych, trapezowych oraz okien okrągłych.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 70mm
Liczba komór 5 komór
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 1,4 W/m2*K
Klasa profilu B
Uszczelnienie Podwójne zewnętrzne z EPDM, szary/czarny
Dostępne grubości zespoleń szyb 24 mm - 40mm
Szklenie standardowe 4/16Ar/4   (Rw=29dB, Lt=80%, g=63%)
Standardowa klamka Schüco Secoustic
Grubość stali 1,5 - 2,0 mm
Barwiony profil dla kolorów 2s. Tak: brązowy rdzeń pod okleiną
Gwarancja 5 lat na całe okno
Certyfikaty CE
Termin realizacji Od 4 tygodni

.

Okna pvc na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia  wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien Schüco   WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – Schüco International KG

Producent profili PVC Schüco - logo

Wiodący, światowy producent systemów okien, drzwi i fasad, od ponad 70 lat obecny na rynku. Globalna organizacja, zatrudniająca niemal 5 tys. pracowników i posiadająca sieć 12 tys. partnerów, specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań, spełniających najwyższe standardy funkcjonalności i wzornictwa. Produkty Schüco zastosowano w wielu znanych obiektach na całym świecie, m.in. na Uniwersytecie w Cambridge, w jednym z najwyższych drapaczy chmur w Dubaju - Hotel Park Place oraz w koreańskiej stacji badawczej na Antarktydzie.


Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe