Szyby ornamentowe

Szyby ornamentowe

CREPI

Szkło ornamentowe zachowuje przenikalność światła zbliżoną do szyby przeźroczystej subtelnie je przy tym rozpraszając, dzięki czemu harmonijnie współgra z każdym stylem wystroju wnętrz, zarówno klasycznym jak i nowoczesnym.

Dzięki tym właściwościom jego zastosowanie pozwala na optyczne powiększenie pomieszczeń mieszkalnych, za pomocą przyjemnie rozproszonego światła oraz nadanie wnętrzu domowego i intymnego nastroju, dzięki odgrodzeniu się od niepożądanych spojrzeń z zewnątrz.

Szkło Ornamentowe produkowane jest metodą ciągłego walcowania, przy czym jeden z walców posiada wzór, który następnie wytłaczany jest na powierzchni szkła.

Światło docierające do szkła ornamentowego ulega częściowo odbiciu a częściowo rozproszeniu - determinuje to kształt i wielkość wzoru ornamentu. Takie szkło powinno się dobierać na podstawie wzoru, a nie opisu. Odpowiednio dobrany wzór pomaga wzmocnić lub osłabić stopień przezroczystości.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Łagiewnickiej 25, w celu wysłania odpowiedzi na powyższe zapytanie oraz przesyłania treści marketingowych i handlowych na mój adres e-mail, podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres:mail@aikondistribution.pl,spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.*
* pola obowiązkowe