Salamander

Salamander

BLUEVOLUTION 92

passiv

BluEvolution 92

Ze względu na świetną izolację cieplną oraz efektywność energetyczną, profil dedykowany jest budownictwu pasywnemu. Sześciokomorowa budowa połączona z 92mm głębokością zabudowy, potrójnym uszczelnieniem oraz ciekawą konstrukcją profilu (o wysokości 118mm)  gwarantuje najlepszą ochronę przed wilgocią, hałasem i utratą ciepła.

Klasa i pewność

Profil Bluevolution 92 zaliczany jest zgodnie z normą PN-EN 12608 do najwyższej klasy profili: klasy A,  która potwierdza grubość ścianek zewnętrznych profilu - nie cięższą niż 2,8 mm. Profile klasy A zapewniają stabilność ram i skrzydeł na odkształcenia i wygięcia, nawet przy dużych wymiarach okien.

Pasywna stolarka okienna

Bluevolution 92 został stworzony by redukować parametry cieplne i zwiększać izolacyjność budynku. Współczynnik przenikania ciepła dla profilu Bluevolution 92 to Uf=1,0 W/m2K.  Takie efekty osiągnięto dzięki głębokości zabudowy do 92mm, sześciokomorowej budowie kształtowników, systemowi trzech uszczelek oraz możliwość zastosowania pakietu szybowego o grubości nawet 60 mm.

Ochrona środowiska

System Bluevolution 92 jest idealną propozycją dla tych, dla których środowisko odgrywa bardzo ważną rolę. Dzięki swoim parametrom technicznym profil ten przyczynia się do znacznej redukcji emisji CO2, a wysoka jakość tworzyw, z których jest zrobiony powoduje, że po zakończeniu użytkowania, profil może zostać poddany recyklingowi.

Okna BluEvolution 92 z pakietem czteroszybowym

Oferta skierowana do najbardziej wymagających klientów - współczynnik przenikania ciepła: Ug tylko 0,4 W/m2*K. Takie rozwiązanie to niebywała oszczędność przez cały rok, bez względu na panujące warunki atmosferyczne – latem nie pozwoli na nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń, a zimą ograniczy utratę ciepła na zewnątrz budynku.
BluEvolution 92 z czterema szybami to absolutny rekordzista w dziedzinie energooszczędności, izolacji termicznej i akustycznej.

Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym i poznaj BluEvolution 92 z pakietem czteroszybowym –  kontakt.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.

Pobierz PDF: Katalog okien

                        Pobierz PDF: Katalog innych systemów

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy  92mm
Liczba komór  6 komór
Współczynnik przenikania ciepła  Uf = 1,0 W/m2*K
Klasa profilu  A
Uszczelnienie  Potrójne zewnętrzne z TPE,  szary/czarny
Dostępne grubości zespoleń szyb  24 mm - 60 mm
Szklenie standardowe  4/18Ar/4/18Ar/4 (Rw=33dB, Lt=72%, g=50%)
Standardowa klamka  Hoppe Secustic
Grubość stali  1,5 - 2,0 mm
Barwiony profil dla kolorów 2s.  Tak: brązowy, biały, karmelowy
Gwarancja  5 lat na całe okno
Certyfikaty  CE, CEKAL (na szybę)
Termin realizacji  Od 2 tygodni

.

Okna pvc na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Istnieje również możliwość docięcia płetwy renowacyjnej na wskazany wymiar. Opcja customizacji, czyli w pełni zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien   WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria  ►  WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien    WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi   WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – Salamander Window & Door Systems S.A.

Marka wchodzi w skład niemieckiej grupy Salamander Industrie-Produkte GmbHl, przedsiębiorstwa aktywnie działającego na rynku międzynarodowym od 30 lat. Od 20 lat obecna na rynku polskim - produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie we Włocławku.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe
X