Salamander

Salamander

BLUEVOLUTION 82

passiv

BluEvolution 82

Niezwykle ważnym elementem wpływającym na ograniczenie zapotrzebowania budynku na energię grzewczą jest wybór stolarki okiennej, która zapewni maksymalną izolacyjność termiczną. Reprezentantem takiej stolarki jest profil BluEvolution 82. Sześciokomorowy profil o głębokości zabudowy 82mm w połączeniu z potrójnym pakietem szyb (o zwiększonej grubości do 53 mm) gwarantuje najwyższą efektywność energetyczną.

Klasa i pewność

Profil Bluevolution 82 zaliczany jest zgodnie z normą PN-EN 12608 do najwyższej klasy profili: klasy A,  która potwierdza grubość ścianek zewnętrznych profilu - nie cięższą niż 2,8 mm. Profile klasy A zapewniają stabilność ram i skrzydeł na odkształcenia i wygięcia, nawet przy dużych wymiarach okien.

Oszczędność i szczelność

Układ trzech uszczelek, których  innowacyjny kształt i nowoczesny materiał z którego są wykonane (PCE), spełniają najwyższe wymogi budownictwa energooszczędnego. Świetne uszczelnienie profilu BluEvolution 82 chroni wnętrze przed warunkami atmosferycznymi i wilgocią. Profil ten to genialna inwestycja dla domu pasywnego, dzięki zastosowaniu elementów najwyższej jakości osiąga bardzo dobre parametry izolacji termicznej, a to z pewnością pozwoli obniżyć koszty ogrzewania.

Szeroka paleta barw

Niemal nieskończona paleta barw, zarówno jednorodnych gładkich, jak również drewnopodobnych, sprawia, że Bluevolution 82 może być wykorzystany w prawie każdym stylu architektonicznym. Czy to w budownictwie nowoczesnym, klasycznym czy nawet zabytkowym, Bluevolution 82 ze swoimi możliwościami kolorystycznymi będzie idealnym rozwiązaniem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o budownictwie pasywnym?
Przeczytaj artykuł na naszym blogu:
Zgodnie z naturą

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.

Pobierz PDF: Katalog okien

                        Pobierz PDF: Katalog innych systemów

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy  82mm
Liczba komór  6 komór
Współczynnik przenikania ciepła  Uf = 1,0 W/m2*K
Klasa profilu  A
Uszczelnienie  Potrójne PCE,  szary/czarny
Dostępne grubości zespoleń szyb  24 mm - 53 mm
Szklenie standardowe  4/18Ar/4/18Ar /4 (Rw=45dB, Lt=74%, g=53%)
Standardowa klamka  Hoppe Secustic
Grubość stali  1,5 - 2,0 mm
Barwiony profil dla kolorów 2s.  Tak: brązowy, biały, karmelowy, antracyt
Gwarancja  5 lat na całe okno
Certyfikaty  CE, CEKAL (na szybę)
Termin realizacji  Od 2 tygodni

.

Okna pvc na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Istnieje również możliwość docięcia płetwy renowacyjnej na wskazany wymiar. Opcja customizacji, czyli w pełni zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien   WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria  ►  WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien    WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi   WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – Salamander Window & Door Systems S.A.

Marka wchodzi w skład niemieckiej grupy Salamander Industrie-Produkte GmbHl, przedsiębiorstwa aktywnie działającego na rynku międzynarodowym od 30 lat. Od 20 lat obecna na rynku polskim - produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie we Włocławku.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe