Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

Automatyka sterująca

Napędy elektryczne

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór napędów sterowanych przewodowo i radiowo, dostępne marki: Somfy, Elero.

Narzędzia sterujące:

-przełączniki,
-programatory czasowe,
-sterowniki, nadajniki, odbiorniki,
-piloty (jednokanałowe, wielokanałowe).

System automatyki pogodowej

Żaluzje zewnętrzne mogą współpracować z systemem automatyki pogodowej. Szeroki wybór czujników wiatrowych, słonecznych i słoneczno-wiatrowych (marki Somfy i Elero) pozwala zautomatyzować pracę żaluzji. System reguluje dopływ promieni słonecznych do wnętrza pomieszczeń, a także zapobiega uszkodzeniu żaluzji (przy zbyt silnym wietrze).

Uwaga: Czujniki należy montować w takich miejscach, aby mogły swobodnie dokonywać pomiarów prędkości wiatru i/lub natężenia światła.

Nowoczesny system sterowania io – Homecontrol (marki Somfy)

Możliwość sterowania urządzeniami w technologii io homecontrol poprzez Internet za pośrednictwem komputera, z tabletu lub smartfona.
Czytaj na naszym blogu: Żaluzja fasadowa - inteligentna przesłona zewnętrzna

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Bytomiu (41-902) przy ul. Łagiewnickiej 25, w celu wysłania odpowiedzi na powyższe zapytanie oraz przesyłania treści marketingowych i handlowych na mój adres e-mail, podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres:mail@aikondistribution.pl,spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K. ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.*
* pola obowiązkowe