Schüco

Schüco

ALU INSIDE

new passiv

Schüco ALU INSIDE

Schüco ALU INSIDE to połączenie klasycznego skrzydła profili Schüco z niespotykaną innowacją jaką jest zastosowanie aluminiowych przegród. Takie rozwiązanie w efekcie daje najlepsze parametry cieplne, dlatego profil ten chętnie wykorzystywany jest w budownictwie pasywnym.

Nowa generacja okien PVC

Inteligentne rozwiązanie technologiczne, w którym pozbywamy się tradycyjnych wzmocnień stalowych na rzecz aluminiowych przegród, okazało się odważną drogą prowadzącą do niespotykanych efektów: współczynnik Uf osiąga wartość od 0,76 W/(m²K). Konstrukcja z wysokoudarowego PVC-U i aluminium skutecznie usztywnia profil, tak więc brak zwyczajowej stali nie ma negatywnego wpływu na stabilność całego okna.

Komfort, ekologia i oszczędność

System 7-komorowy z potrójnym uszczelnieniem, pakietem szybowym 4/18/4/18/4 oraz z innowacyjną ciepłą ramką Swisspacer Advance (o współczynniku Ug=0,5 W/(m²K) zapewnia pełen komfort cieplny. Energooszczędne okna ALU Inside redukują zużycie energii w naszym domu (nawet o 33% w porównaniu do okien o standardowych parametrach), a to pozwala zaoszczędzić koszty ogrzewania  (więc także znacząco obniżyć emisję CO2 do atmosfery).

Okna z potrójnymi szybami

Trzy, głęboko osadzone, zespolone szyby skutecznie chronią przed utratą ciepła i hałasem. Mimo wysokich parametrów energooszczędności rama okna pozostaje niska i zapewnia optymalne doświetlenie pomieszczenia.

Zamieszczone grafiki są rysunkami poglądowymi.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi

Rysunki techniczne do pobrania:

Głębokość zabudowy 82 mm
Liczba komór 7 komór
Współczynnik przenikania ciepła Uf = 0,74 W/m2*K
Klasa profilu B
Uszczelnienie EPDM
Dostępne grubości zespoleń szyb 18 mm - 52mm
Szklenie standardowe 4/18Ar/4/18Ar/4 (Rw=33dB, Lt=72%, g=50%)
Standardowa klamka Schüco Acoustic
Grubość stali 1,5 - 2,0 mm
Barwiony profil dla kolorów 2s. Tak: biały, ciemno brązowy rdzeń pod okleiną
Gwarancja 5 lat na całe okno
Certyfikaty IFT Rosenheim
Termin realizacji Od 4 tygodni

.

Okna energooszczędne na wymiar i według specyfikacji

Oferujemy możliwość określenia  wymiarów, kolorów, ilości kwater, układu skrzydeł oraz profili dodatkowych. Bogactwo rozwiązań umożliwia produkowanie okien również o dużych gabarytach oraz realizację niestandardowych zamówień. Opcja customizacji, czyli zindywidualizowanego zamówienia, dostępna jest już przy kupnie jednego okna.

Dodatkowe parametry

• Kolorystyka okien Schüco   WIĘCEJ
• Profile dodatkowe i akcesoria    WIĘCEJ
• Szyby ornamentowe do okien  ►  WIĘCEJ
• Okna z roletami zewnętrznymi    WIĘCEJ


Producent profili do okien PVC – Schüco International KG

Producent profili PVC Schüco - logo

Wiodący, światowy producent systemów okien, drzwi i fasad, od ponad 70 lat obecny na rynku. Globalna organizacja, zatrudniająca niemal 5 tys. pracowników i posiadająca sieć 12 tys. partnerów, specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań, spełniających najwyższe standardy funkcjonalności i wzornictwa. Produkty Schüco zastosowano w wielu znanych obiektach na całym świecie, m.in. na Uniwersytecie w Cambridge, w jednym z najwyższych drapaczy chmur w Dubaju - Hotel Park Place oraz w koreańskiej stacji badawczej na Antarktydzie.


Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe