Szyby ornamentowe

Szyby ornamentowe
ABSTRACTO

Szkło ornamentowe zachowuje przenikalność światła zbliżoną do szyby przeźroczystej subtelnie je przy tym rozpraszając, dzięki czemu harmonijnie współgra z każdym stylem wystroju wnętrz, zarówno klasycznym jak i nowoczesnym.

Dzięki tym właściwościom jego zastosowanie pozwala na optyczne powiększenie pomieszczeń mieszkalnych, za pomocą przyjemnie rozproszonego światła oraz nadanie wnętrzu domowego i intymnego nastroju, dzięki odgrodzeniu się od niepożądanych spojrzeń z zewnątrz.

Szkło Ornamentowe produkowane jest metodą ciągłego walcowania, przy czym jeden z walców posiada wzór, który następnie wytłaczany jest na powierzchni szkła.

Światło docierające do szkła ornamentowego ulega częściowo odbiciu a częściowo rozproszeniu - determinuje to kształt i wielkość wzoru ornamentu. Takie szkło powinno się dobierać na podstawie wzoru, a nie opisu. Odpowiednio dobrany wzór pomaga wzmocnić lub osłabić stopień przezroczystości.


Pobierz PDF: Katalog okien i drzwi


Zapytaj o produkt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania odpowiedzi. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z informacjami handlowymi o produktach firmy Aikon Distribution Sp. z o.o. Sp.K.
Przetwarzanie Państwa danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności. Nie wysyłamy spamu.
* pola obowiązkowe